Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A purina jó macskatáp?

A purina jó macskatáp?

Figyelt kérdés
Az enyéim purinát kapnak. Eddig nem nagyon gondolkodtam rajta, csupán ez tűnt szimpatikusnak. Hamarosan magamhoz veszek egy kutyát, ezért neki keresek most jó tápot. Ennek kapcsán jutott eszembe, hogy vajon a macskák ez-e az ideális táp. 5 és 8 évesek.
2020. aug. 1. 20:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Cat chow
2020. aug. 1. 20:52
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Mind a két kandúromat leszoktattam róla a lehető leghamarabb, amikor hozzám kerültek. Purizont kaptak helyette, de a kissebbnél nem vált be sajnos. Most Concept for life-t kapnak. Ez sem gabonamentes, de a kicsi emésztőrendszere ezt bírja csak.
2020. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Az én cicáim is ezt kapták, mikor ennyi idősek voltak. Aztán hosszú kihagyás után újra vettem nekik, még mindig imádják, de az idősebbnek aki 13 éves, már megy tőle a hasa, mondjuk sok minden mástól is.
2020. aug. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem jó táp.Legalábbis a one 16÷ hús és még drága is.Zooplusson van a concept for life,josera,feringa,wild freedom ezek ezerszer jobbak.A purina tenyésztő barátom szerint vesekövet okoz.
2020. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!