Kezdőoldal » Állatok » Macskák » LAKTÓZMENTES tejnek majdnem...

LAKTÓZMENTES tejnek majdnem 5%-a cukor. Adhatom a macskámnak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a macskának nincs igénye a tejre, de az enyém alig iszik. Így próbálok belé folyadékot "tenni". Ezenkívűl imádja a tejet.

2020. aug. 4. 08:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Nedves vagy száraz tápot eszik? Szerintem inkább ne add neki, inkább vegyél kefírt.
2020. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Létezik külön cicatej, ha mindenáron erőltetni akarod, de felesleges. Adj neki nedveset a száraz mellé, az pótolja, amit kell.
2020. aug. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A cicatej háromszorannyiba kerül😓
2020. aug. 4. 09:35
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Az én cicám nem laktózérzékeny ezért ő rendes tehéntejet kap és imádja. Jobban issza mint a vizet
2020. aug. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonymousreview60 ***** válasza:
11%
Kérdező! "Tudom, hogy a macskának nincs igénye a tejre" Tudsz segíteni? Nem értem, anyám macskája miért tart pisztolyt a fejemhez, ha csak magamnak öntök tejet kávézáskor. Vagy lehet, hogy csak hülyeségeket hordasz össze? Láttam már anyám macskáit fosni, de az sosem a tejtől volt.
2020. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
5-ös: Tényleg nincs szükségük tejre. Nem is lenne logikus. Miért lenne szükségük más állat tejére?
2020. aug. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Kaphat a cica laktózmentes tejet, semmi baja nem lesz tőle, erősíti a csontjait. A sima, laktózos tejtől lehet hasmenése, de a laktózmentes nagyon is oké neki.
2020. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 savanyújóska ***** válasza:
81%
Akkor örülj, a tied sem az, de alapvetően kiscicakorukban még nem azok, de később ez elmúlik, nekünk meg 6/6 az arány, amint nem kaptak tejet, megszűntek a híg kakik is. Egyébként a macskák egyébként is keveset isznak, és általában akkor, ha nem látják őket, legalábbis a mieinket leggyakrabban télen láttam jeget nyalogatni. (Meg nyilván az összes két hetes esővíz jobb volt, mint bármi, amit kiraktunk nekik.) Ha benti cicád van, akkor ahogy említették, kapjon nedves tápot, és tehetsz ki egy tálka vizet, ha szomjas lesz fog belőle inni, de az sem kizárt, hogy a csapot/kádat támadja be ilyen céllal.
2020. aug. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonymousreview60 ***** válasza:
16%

#6: "Miért lenne szükségük más állat tejére?" Ugyanazért, amiért más állat húsára. Pedig fotoszintetizálhatnának is, ha már annyit feksznek a napon. Némelyik nap anyám muskátlija többet mozog az ablakban, mint a macska.

Nektek netes macskatartóknak van valami kattanásotok. Olvastatok egy könyvet a macskatartásról meg 10 honlapot, 3-szor beszéltetek az állatorvossal és máris valami bölcsnek hiszitek magatokat. A macskák meg nem ilyenek (főleg a tenyésztőtől vett városi bentiek), hanem olyanok, meg amolyanok, és néha ilyenek.

2020. aug. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Mansour ***** válasza:
82%

Az ivás problémán az ilyesmi segíthet: [link]

Frissen tartja a vizet, és a folyó vízből szívesebben isznak.

2020. aug. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!