Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Laktózmentes tej beleférhet...

Laktózmentes tej beleférhet egy tiszta étrendbe?

Figyelt kérdés

2017. júl. 22. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez a csalókaja akkor bele.De ha már ennyire nem tudsz lemondani a tejtermékről akkor inkább a sajtot mondanám közülük.
2017. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is a tejtermékekről van szó, csak a kávémhoz nem tudok mit tenni, hogy finom legyen. Nem iszom én semmihez, zabhoz is víz megy, meg minden sütibe, amihez amúgy tej kéne. Többet, mint napi 1,5-2 deci nem iszom.
2017. júl. 22. 23:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem a világvége, én mondjuk nem innék tejet, de ez az én döntésem. Végülis nem agyonfeldolgozott cucc, ha nem is a legelőnyösebb...


Kávéba próbáltál már mást? Én sem tudom üresen meginni, de van növényi tej (még ha most már nem is szabad annak nevezni. de a tejnedv is tej, innentől engem nem zavar. növényi tej van, növényi sajt nincs :)), tojástej (a féligmeddig nyers tojás kedvelői előnyben, főleg, ha lightosítjuk és fehérjét használunk az eredeti sárgája helyett. szuper, számomra a tökéletes tej kávéba, de mindig teszek bele kókusztejet), a habosított vajas kávé, gondolom, nem a te műfajod, keveseknek az, bár még mindig ihatóbbnak találtam, mint üresen. De akkor inkább pár csepp kókusztej.


Már ha nagyon el akarod hagyni a tejet, mert van, akit nem zavar. Ha az a kis tej a rossz elem az étrendedben, büszke lehetsz magadra a mai világban.

2017. júl. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem mondanám rossznak, amiket eszem. Tömegelés alatt sem tömöm magam egyszerű ch-val meg telített zsírral. Ritka alkalmakkor van ilyen, 1-2 havonta, összejövetelekkor.
2017. júl. 23. 01:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem két deci tej a kávéhoz az égvilágon semmit sem csinál, inkább vegyél minél frisebb kevésbé tartósított tejet. Ha teheted, friss tehentejet.
2017. júl. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!