Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet úgy nevelni egy...

Hogy lehet úgy nevelni egy macskát hogy ne igényelje a csavargást és azt hogy kint is legyen? Eddig akárhány macskám volt mind igényelte a kintlétet.

Figyelt kérdés

Az viszont nem jó hogy azon kell izgulni elütik-e.

Egyébként lehet jönni hogy ilyen olyan kerítést lehet csinálni amikor a korábbi macskáim simán felmentek a tetőkre is.


2020. aug. 8. 06:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
27%
Látom a 20. személyében megvan a lepontozó, okoskodó, macskát képról látott, plüss macska gazdija!
2020. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
60%
Senkit nem pontoztam, nagyokos, és mindig is volt macskám. Az, hogy neked éppen nem volt ennyire szabadságra vágyó, egy dolog. Én is mondhatnám erre, hogy te csak képről láttál macskát, ha nem láttál még ilyet. Ahogy a pontozást elnézem, ebben inkább te lehetsz aktív.
2020. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
37%

Arra mit lépjen az ember, amikor a szobába született, még nem is macska macs ahogy megtanult egy szintet fel le, már kint is volt a kertben?

És a kicsik még vadul mindennel szórakoztak, egy percet se unatkoztak, de a nyíló ajtón 4en 100felé rohantak, hogy akkor ők most felfedeznek (még jó, hogy lassúak voltak és be tudtuk fogni őket)

2020. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
51%
23: biztos igazából neked sincs macskád :D
2020. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Pedig van. Látom nem láttál még 7hetes macsot amint viháncol.

Kb ahogy megtanultak járni, máris mindennel is játszottak. Felmászni, ugrálni, függönynehezéket játszani

2020. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25: irónia szó mond valamit? :D
2020. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
49%

20ast meg tudom érteni. Engem is "elunt" a macskám :/ Kis pöcsös 1 éves, ivartalanított kandúr. Mióta meleg van (főleg az uccsó 2 napban) szinte csak kajálni jár haza... Játékra rá se tudom venni, pedig én szórakoztatnám, de csak megvető pillantásokat kapok tőle.

Ilyenek ezek. :'D

2020. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
31%

Bezzeg ha ez a tömegközlekedés kategória lenne, mindenki virtuálisan agyon lenne beszarintva, ha életében csak egyetlen egyszer bliccelt is!


De az állatvédelmi törvényeket, melyekért amúgy súlyosabb büntetés szabható ki és egy érző lény életéről, életminőségéről van szó, látom már nem erkölcsi kérdés betartani.

2020. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy a macska kíváncsi lélek ha kint van tartva felfedezi az utcát és ugye akkor a baj megtörténhet.Tartsd bent és nem ütik el.Akkor is kivágyik mert kíváncsi,felfedezné a világot.De ha jól bent tartod akkor nem szökik ki.Vagy ha kint tartod csinálj neki egy kis kifutót.A kifutót körbe kell keríteni macska hálóval vagy apró résű drót kerítéssel oldalt és fepül is.
2020. aug. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!