Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen cicafajtákat ajánlotok?

Milyen cicafajtákat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Benti cicusok lennének.

Olyan fajta ami bírja az egyedüllétet (8-9 órát).

Nem szeretnék nagyon hosszú szőrűt, inkább olyan szőrzetűt mint a Brit rövidszőrűnek.

3 cicát szeretnék, különböző fajtájút.

Legjobban a nagycicák tetszenek(+5kg), de ez nem a legfontosabb, irhattok kistermetű cicát is.



2020. aug. 16. 15:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, en nem tapasztaltam ilyet, hogy harom cica, akik egyutt nottek fel es ivartalanitva vannak, ok terrorizaltak volna egymast. De szerintem ez egyeni, nyilvan van olyan, hogy egyszeruen nem jonnek ki egymassal a cicak, de szerintem ez inkabb akkor fordul elo, ha nem egyutt nottek fel, illetve ha nincsenek ivartalanitva.
2020. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ragdoll brit rövidszőrű páros esetleg?
2020. aug. 16. 20:24
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem is brit és skót cicám van! 😊 9 órát vannak egyedül, alszanak egész nap. Reggel és este aktívak a köztes időben forognak egyik oldalukról a másikra! 😹 Természetre a brit sokkal tartózkodóbb, akaratosabb, de nagyon ragaszkodó. A skót sokkal bújósabb.
2020. aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2020. aug. 16. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!