Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam sétálás közben az...

Találtam sétálás közben az erdő szélén egy dobozban egy kiscicát,már kivan nyilva a szeme de még kicsi kb 4-5 hetes lehet de nem értek hozzá mivel nem volt még cicám.Válaszolnátok pár kérdésemre?

Figyelt kérdés
Mit adjak neki enni?Tudnátok ajánlani tápot ami jó minőségű?Vörös fehér színű milyen nevet adnátok neki?Egy nap hányszor adjak neki enni?Orvoshoz már csak holnap tudom vinni mivel 4ig van rendelés.

2020. aug. 17. 16:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ha 4-5 hetes, akkor nyugodtan adhatsz neki már konzervet, meg fogja enni.
2020. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Képküldésre tudnál róla feltenni képet és a linket ide bemásolni? Úgy meg birnánk nézni. Ehyébként hogy van?
2020. aug. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Jól van a cica,eszik iszik játszik.A szeme az már javul jövőhét kedden kell visszavinni az állatorvoshoz.
2020. aug. 21. 11:41
 24/24 anonim ***** válasza:
Ennek örülök.🙂 Képküldésre légyszi tudnál feltenni képet róla és belinkelni ide mert kiváncsi vagyok hogy néz ki. Bocsi ha idegesítő vagyok.😕
2020. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!