Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam ma egy kis cicát az...

Találtam ma egy kis cicát az úton haza hoztam de nem akar enni mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
3-4 hónapos lehet kb nagyon szeretem a macskákat azért hoztam haza. Vettem neki már cica kaját de nem eszik, miért?

2020. aug. 18. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg még idegen neki a környezet meg te is, hagyd békén ne eröltessd majd idővel feloldódik.

De orvoshoz nem ártana elvinni, lehet férges, bolhás meg bármi.

2020. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Mert még szopizik és lehet nem adtak még neki rendes ételt. De az is lehet, meg van ijedve. Amikor én találtam kiscicát, csak a tejet itta meg illetve a felvágottat összetépkedve. Hirtelen nem volt más kaja itthon. De ő már nagyon éhes volt. Vidd el dokihoz, kérdezd meg erről, meg amúgy is kell neki oltás+féreghajtó. Az is lehet baja van.
2020. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Lena7 ***** válasza:
69%

Mindenképpen vidd el orvoshoz!

Lehet beteg és amiatt nem eszik. Meg azért nem ártana neki,ha látná 1 orvos. (Nem e férges, nincen e más betegsége,kivan e szaradva vagy nincs stb)


Jobbulást a cicusnak

2020. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen elfogom vinni orvoshoz de ma nem tudom még. Majd holnap.
2020. aug. 18. 13:31
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem valaki kiscicáját hoztad el ? Nincs rajta nyakörv, ápoltnak néz ki ?

Csak azért, hogy nehogy az a cica másé legyen. Akkor egyébként azért is nem ehet nálad.

Viszont hogyha nem úgy néz ki, mint akit kidobtak, vagy eleve nem volt gazdája, akkor nyugodtan megtarthatod :)

Ebben az esetben én is az állatorvost tudom ajánlani. Viszont hogyha ott volt a családja, ahonnan elhoztad, akkor lehet hogy hiányolja az anyukáját/testvéreit.

2020. aug. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Lena7 ***** válasza:
50%

Az t ösnek igaza lehet.

Ha nem vékony a cicus, és jól néz kia bundája, akkor lehet, hogy a környéken lakik. A cicusok szeretnek elcsatangolni.


Ha szépen/ápoltan néz ki, akkor esetleg kérdezd körbe az ott lakókat. Ha tényleg a környéken lakik, akkor arról biztosan tudni fognak

2020. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyedül volt ott ahonnan elhoztam. Nem néz ki szépen a bundája piszkos, arca is piszkos és vékony is. Mint egy kóbor cica.
2020. aug. 18. 14:52
 8/14 anonim ***** válasza:
Képet teszel fel róla?
2020. aug. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
3-4 hónapos kiscica ne is kóboroljon, meg ilyen korban ez nem is tudatos. Végig lehet kérdezni, nem-e valakié, de én vissza nem adnám neki. Akit én találtam kiscicát, az autó alól húztam ki. Egy teljes napja bojongott a városba, mert látták. Nagy szerencse, hogy nem esett baja.
2020. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Első körben keress fel egy állatpatikát és kezeld le mindenre. Utána ha továbbra sem eszik akkor meg lehet mutatni egy orvosnak.
2020. aug. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!