Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudtok, olyan facebookos...

Tudtok, olyan facebookos csoportot ahova kiscicák át lehet feltenni?

Figyelt kérdés
A szomszéd macskája leellett hozzánk nem akartam kint hagyni nehogy a kutyák vagy más kan macska csináljon a kicsikkel valamit, ezért behoztam a lakásba őket. Szóltam a szomszédnak, de azt mondta felőle ki is dobhatjuk a kicsiket. :( Anya még meg engedné, hogy megtartsuk őket, de apa már nem. Szeretnék nekik jó gazdikat találni. Megegyeztem apával, hogy keresek nekik gazdikat, de ha nem tudok akkor 10 hetesen be kell adjam őket menhelyre amit nen szeretnék!
2020. aug. 18. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
2020. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kiscica.hu, cicaorokbefogadas.hu oldalakon is próbálkozz.
2020. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Apukádnak meg magyarázd el, hogy 12 hetes korig ideális esetben az anyjukkal kell maradjanak, úgyhohy a 10 hetes menhelyezést tolja ki 16 hétre.
2020. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Facen tilos állatot hirdetni
2020. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt van a facebook szabályzata, világosan le van írva, hogy nem lehet állatot eladni sem örökbefogadásra hirdetni!

Akik lepontozták a 4. választ, azok nyugadtan olvassák el!

2020. aug. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Marketplace-en valóban nem, de csoportokban igen


a kérdező csoportot keresett

és rengeteg alapítvány és menhely is a facebook-ot használja gazdikeresőnek

2020. aug. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6. Akkor olvasd el mégegyszer ugyanis adás-vételi csoportokban sem szabad!
2020. aug. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
OK, rendben
2020. aug. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Eladó állat: Állatok nem kínálhatók eladásra a Marketplace-en és az adásvételi csoportokban. A tiltás az állatok örökbefogadására is vonatkozik.


A lepontozóknak...

2020. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

12 hét??? Ennyire ne bolonduljunk már meg!

A kicsik 6 hetes korukban leválaszthatók az anyjuktól, mivel 1 hónapos koruktól már önállóan esznek. Mostanában kitolták 8 hetes korig, nem is értem, hogy miért, de 12 hétig azért már ne menjünk el!

Kérdező, az a baj, hogy idén is, mint minden évben hatalmas a túlszaporulat, így nem valószínű, hogy találtok olyan menhelyet, ahol fogadnák a kicsiket.

Legreálisabb, ha átadod őket a szomszédnak, hogy rendezze el a sorsukat, végtére is az ő felelőtlensége miatt kerültetek ilyen helyzetbe, és próbáljátok meggyőzni, hogy ivartalaníttassa az anyamacskát!

2020. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!