Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hete van nálunk egy kiscica....

2 hete van nálunk egy kiscica. De egyfolytában probléma van vele. Mindig orvoshoz kell szaladgálni vele. És szinte egyfolytában mindenhova végzi a dolgát de az alomba nem. Több almot is kipróbáltunk már. Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés

3x megint be hányt az ágyba. De ha kizárjuk a folyosóra üvölteni kezd.

Iszonyatosan sajnáljuk. De nem tudjuk miért csinálja.


2020. aug. 21. 05:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
#10-es, remélem ezt elmondtátok a menynek is :/ csináltam volna akkora cirkuszt, hogy nem marad haja sem a mamának
2020. aug. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
11-es, a "mama" házában laktak, és a férj teljesen az anyja pártján állt mindenben. Válás lett belőle, csak előtte jó pár kiscica ráment erre.
2020. aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tanítottam meg a kicsiket szobatisztaságra, hogy a szemük láttára langyos vizet öntöttem az alomba egy pontba, mintha pisi lenne. Megmutattam, és bekapartam.

Nekem ez eddig bejött


De szerintem valami betegsége van, egy jobb dokihoz kellene elvinni. Állatkórházba esetleg.

Én vidéki kisvárosban lakok, 4 doki van helyben de ezek közül 1 aki ért is valamihez. Komolyabb dolgokkal viszont utazunk inkább 1 órát állatkórházba, ahol szakképzettebbek,tudnak diagnózist felállítani.

2020. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy sima tejet kap: a kiscicák laktózérzékenyek, és betegek lehetnek tőle.
2020. aug. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Voltunk orvosnal. Valamit ossze szedett hetekkel ezelott es most jott ki rajta.

Sosem utnenk meg. Mindig szeretettel banunk vele. Max erelyesen ra szolunk ha 20x megcsinalja ugyanazt. Sosem bantanam...

Az orvos szerint rendbe fog jonni.

Miutan meggyogyult akkor hozunk melle egy tarsat. Nagyon szeretjuk attol fuggetlenul hogy mennyire beteg.

2020. aug. 21. 14:42
 16/17 A kérdező kommentje:

Es egyebkent az anyos csak aggodik ertunk. Mondta is hogy egesz aranyos. Nem lakik velunk az anyosom.

Es egyebkent kidobtak a picit szoval befogadtuk. Es elmeletben ha jol szamolom 9 hetes lesz 4 nap mulva

2020. aug. 21. 14:45
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Rendes tőled, hogy befogadtad, jobbulást a cicának és boldog közös éveket!
2020. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!