Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A munkahelyemen problémám van...

A munkahelyemen problémám van abból, hogy azt hiszik, egyfolytában mobiltelefonon beszélek a szobámban (munka helyett), közben pedig csak magamban beszélek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Fogd vissza magad, a munkahely nem az a hely ahol ilyet lehet. Otthon azt csinálsz amit akarsz, de a munkahelyen vannak szabályok.
2019. febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne beszélj magadban olyan hangosan :)
2019. febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is "beszélek" magamban. De csak a fejemben, a gondolataimban, nem mondom ki, így nem zavar senkit és nem néznek bolondnak sem.

Mondjuk szerintem ezt mindenki csinálja, nem?

2019. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonymousreview60 ***** válasza:

1. Volt egy kollégám, aki nyitott ajtó mellett, egyszemélyes irodában viszonylag sokat beszélt magában. Viszonylag sokat és olyan stílusban, ami idegesítő volt. Bár ő szemtől szembe is idegesítő volt. A túl sok, hangos magában beszélés pszichológiai problémát sejtet.

2. Beszélj hangosan sokkal kevesebbet!

3. Beszélj, tkp. gondolkozz, magadban!

2019. febr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Egy munkahelyem alkalmazkodni kell. Ha többeket zavarsz ezzel, akkor neked kell változtatni. Nekem nagy odafigyelést igénylő, koncentrálós irodai munkám van, engem is zavarna, ha a szomszéd szobából folyamatos beszéd szűrődne ki, mert valaki magában beszél...


Miért beszélsz magadban? Ez valami kényszer? Van valamilyen problémád? Ha igen, teszel érte, hogy ez megváltozzon? Mert hosszú távon még sok problémád lesz ebből... Ha otthon egyedül magadban beszélsz hangosan, azzal nem ártasz senkinek, de egy munkahelyen másokat is zavarsz, és tényleg nagyon idegesítő lehet. A te érdeked is, hogy ne utáljanak ki a cégtől...

2019. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az előző munkahelyemen a mellettem ülő kolléga egész nap magában beszélt, senki nem tudott tőle koncenrtálni, baromi idegesítő volt. Nem értem miért kell direkt úgy viselkedni egy közösségben, hogy mások a falra másszanak tőled és ne tudjanak rendesen dolgozni, baromi nagy bunkóság. Ha meg nem tudod uralni, akkor jobb ha elmész orvoshoz.
2019. febr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nem is tudok róla, csak ők mondják. El se hittem amíg nem videóztak le. Így viszont visszafogni se tudom magam. Ráadásul további gond az, hogy gyakran a nőmmel veszekszem magammal így a szöveg gyakran nagyon pikáns is.
2019. febr. 26. 12:17
 8/13 A kérdező kommentje:
*magamban
2019. febr. 26. 12:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, mennyire terhelő a munkahelyi feladat?
2019. febr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A munka könnyű, az asszony terhelő otthon.

47

2019. febr. 26. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!