Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel lehet hánytatni cicát?

Mivel lehet hánytatni cicát?

Figyelt kérdés
Orvos nem vette fel, lenyelt egy 20 centis szalagot! Mire visszafordultam eltűnt és nyalta a mancsát! 10ml sóoldatra semmi, megnyalattam vele sót semmi! Fésűt pengettem, de csak öklendezik! Mit csináljak? Evett rá tápot, nyugiban alszik, de ki kellene jönnie!
2020. aug. 22. 00:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
46%

Füvet etess vele, azzal saját magukat is szokták hánytatni, amikor túl sok szőrt nyelnek be.

A sós vizet hanyagold, az az embereknél működik hánytatásra, a macska nem ember, másképp működik a szervezete!

2020. aug. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem hányta ki éjjel, ahogy a szőrt se szokta. A fűvel focizik. Marad a megfigyelés, hogy mikor kell rohanni kivenni! :( Mit sem sejtve jókedvűen ugrál és játszik.
2020. aug. 22. 06:35
 13/18 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem kijön.

Nekem egyszer egy vastagabb madzagot nyelt le.

Kikakilta, de feltartotta a madzag a kakit.

Lógott belőle a madzagon a kaksi, ki kellett húzni.

Lehet nálad is ez lesz, figyelj oda.

2020. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az én macskám egy elég vastag befőttes gumit nyelt le egyszer. Nekem azt mondta az állatorvos, ha eszik, iszik, játszik, nincs változás a viselkedésében, akkor figyeljem a kakiját és akkor se essek kétségbe, ha nem az első kakival jön ki. 2 napra rá kikakilta, addig meg zavartalanul élte az életét, mintha semmi sem történt volna.
2020. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hogy van a cica?
2020. aug. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

A szalagnak nyoma sincs. Semelyik irányban nem találkoztam vele, pedig vettem GimCat Professional szőroldót, hátha segít kitenni. A szőrcsomó kijött belőle, már ez is nagyon szuper. Mondjuk jobban örültem volna ha nem a szőnyegre, de már megszoktam... :D

Az orvos is csak annyit mondott, hogy nyugodjak meg, sokat kibírnak, de figyeljük és vigyük be ha nincs széklete, puffad, keményedik vagy fáj a hasa, ha bujkál, nem eszik, nem iszik, hány vagy láthatóan rosszul van.

Köszöni, jól van! Most is galamb hangokat ad ki vígan a kedvenc csengős játéka után rohanva! Meglepem egy behűtött rákos-halas konzervvel, ha megunja, ennyi nyomogatás és lesegetés után megérdemli! :)

2020. aug. 28. 20:34
 17/18 A kérdező kommentje:
Megvan a szalag!!!! Juhú!!!! Átfért..
2020. aug. 28. 20:49
 18/18 anonim ***** válasza:
Na ez örömhír! :)))
2020. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!