Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a macskánk?

Miért csinálja ezt a macskánk?

Figyelt kérdés

Adunk neki alutasakos kaját, és pont egy harapásnyit ott hagy a végén. De ha elrakjuk előle már keresi. Elől nem lehet hagyni, mivel a döglegyek egyből megjelennek, ámbár "panelparadicsomba" élünk. Szóval napjába 25* mossuk el a tányérját, kis túlzással.

Továbbá ezt miért csinálja?


2020. aug. 22. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Mert az az övé, semmi közöd hozzá.

Azt ő tartalekolja, magának, habár valószínű már nem enne belőle.


De neked semmi közöd az utolsó falat kajajahoz, te csak gondoskodj róla ☺️

2020. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

ááá, ugyanez. majdnem

megeszi az összeset, és kér még. kap. abból eszik egy falatot, majd magasra tartott orral elmasírozik


nem tudom megindokolni. hacsak nem azzal, hogy: macska

2020. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
A macskák sokszor esznek keveset. Azért hagyja ott a végén, hogy visszamehessen falatozni. És azért keresi, mert elveszed előle, holott ő direkt hagyja ott.
2020. aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Az en cicámnak mindegy hogy mennyi könzervet adok de egy falatot mondig hagy.
2020. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#1 ezt mondjuk szebben is megfogalmazhattad volna. és még a szövegértéssel is bajban vagy. olvasd át még egyszer, talán sikerül értelmezni.De segítek / nem maradhat elől, mert jönnek rá a legyek, illetve ha észreveszi h nincs ott a maradék egy falatkája már hisztizik.
2020. aug. 22. 13:13
 6/14 A kérdező kommentje:
No akkor megnyugodtam, hogy ez normális, 1-es kivételével ment a zöld. ott a stílussal volt a baj, de nem pontozom le ha nem tud értelmezni vmit. sajna elől nem maradhat a kaja a legyek miatt. Köszi a válaszokat
2020. aug. 22. 13:17
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Sajnálom,ha nem érted, vicceltem. Próbáltam a macska szemszögéből válaszolni.


Van egy pár macsekom, és ez a véleményem, tudományos magyarázatot nem tudok neked adni.


Prbald meg, ha folpackkal letakarod akkor mit csinál?


1-es voltam.

2020. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint egy másik jelenség: kitehetsz nekik vizet, de ő mindig a csöpögő, szivárgó részekről, wcből vagy egyéb helyről fog inni.


Macska :D Ez természetes.


Én nem pörögtem amúgy sokat a dolgon. Kap enni keveset reggel, és este. Ha megette, kaja elvesz, és nincs több. Pár napig ment a hiszti, aztán gyönyörűen igazodott a helyzethez.

(gyűlölöm ha elől van a kaja, mert büdös és ahogy mondtad jönnek a legyek)

2020. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, szerintem meg te nem tudsz szöveget értelmezni. Mi nem világos az első válaszában?
2020. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%

5


A macskádnak TE vagy a tulajdona, és nem fordítva. Te egy szolga vagy, aki enni ad neki, és megsimogatja ha olyanja van. Ezek tények, pont ezért szeretjük a szőrös dögöket mert így viselkednek.


Viszont abból, hogy te ezt így felvetted, látszik, hogy annyit értesz a macskákhoz mint a kétszikű növények génmanipulálásához.

2020. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!