Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Költözés macskákkal?

Költözés macskákkal?

Figyelt kérdés
Hamarosan (2-3 hónap) költözünk a macskákkal. Kertes ház lesz, így majd felszereltek egy macskaajtót, hogy ki-be mászkálhassanak. Hogyan csináljam meg a kerítést macska biztosra? És hogyan tehetném számukra könyebbé az utazást? Egy óra lenne az út. Az egyik macskámat nem rég fogadtam örökbe és nagyon félős. Ritkán jön oda hozzám.
2020. aug. 27. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Az utazáson ne aggódj szerintem. Én a kerítésen aggódok! Egy macskát nagyon nem egyszerű bent tartani a kerítésen, mert nagy akrobaták! Ha a kerítés alul rendben van és szökésbiztos, akkor még ott van a teteje, ugyanis simán felmásznak! Vannak ilyen hengerek, amik elforognak ha a cica rákapaszkodik. Olyan kéne nektek is! Csak drága és gondolom nem kevés kéne belőle!
2020. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2020. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Házilag is megoldható a kerítés tetején drót kifeszítve, de előtte belehúzva egy vékony, műanyag csőbe, amire egy másik cső van húzva. Így elforog a kerítés tetején lévő cső mindenképp, és a Cica nem tud fent kapaszkodni, visszamászik.
2020. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Macskabiztos kerítésre keress rá. De én inkább kifutó építését javasolnám, egyszerűbb és biztonságosabb. Oda is kijárhatnak macskaajtón át.
2020. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kifutó építése. Szerintem a forgó macskabiztos kerítést egy tanulékonyabb macska kijátsza.
2020. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!