Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámat etette egyik...

A macskámat etette egyik szomszéd.Úgy oda szokott hogy már napokig nem is jön haza.Ha mégis,eszik és megy vissza. Ott is van 2 cica. Kértem riogassák el de nem teszik meg.Szeretném ha itthon lenne.Mit tegyek hogy vissza szokjon hozzám?

Figyelt kérdés

2020. aug. 31. 09:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Talán akkor ne engedd ki.
2020. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg ne enged ki. A mi udvarunkon pihengető idős cicámat(aki abszolút utált mindenkit rajtunk kívül) elcsalták virslivel/párizsival(imádta ezeket, de nagyon ritkán adtam egy picit neki, mert elvégre nem neki való). Végül nem csak azt kapott, mert gyógyszereket hányt fel a nálunk az udvarban. Mire vissza tudtam szerezni addigra tönkre ment a veséje is, így 2 héttel később el kellett vinnem elaltatni, mert szenvedett és nem használt a drága kezelés semmit. :/
2020. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Tartsd bent, akkor megmarad a cicád. Egyébként sem lehetsz nyugodt így, nem is tudod miket adnak neki enni, amúgy is bármi történhet a cicával ha kijárós. Tartsd házon belül és foglalkozz vele sokat.
2020. aug. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%

Ivartalanított?

Sztem ha tőled is elfogad kaját, nem csak azért szokott át.

A másik 2 cica társasága vonzza. De ne engedd a csavargást!

Nem hozol neki egy cicatársat?

2020. aug. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
9%

Ne engedje ki??? Jó, hogy nem azt tanácsoljátok neki, hogy tartsa pórázon!


Kérdező! Ne a macskába keresd a hibát, mert nekik ilyen a természetük, hanem magadban, mert te vagy aki enni adsz neki!

Adj neki finomabbat, (pl: halat, az enyém imádja!!!)mint amit a szomszéd ad, törődj vele többet és akkor vissza fog szokni!

2020. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
5 Min vagy így felháborodva? Azon, hogy nem vagy tisztában a törvényekkel? Aki állatot tart, annak kötelessége a saját lakásán/házán/telkén belül tartani az állatát, függetlenül attól, hogy az kutya vagy macska. Amennyiben ez nem történik meg, a gazda büntetésre számíthat kutya esetében, ha macskája van, akkor meg hiába hápog, hogy ellopták, megmérgezték, agyonütötték stb. Az állattartás felelősséggel is jár, nem csak azzal, hogy szeretjük az állatot.
2020. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

#5:

Öregem, az én macskám egy panellakásban élte le mind a 16 évét. És képzeld, a haláláig boldog volt.

2020. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

Hú basszus, nem is tudtam, hogy mennyire fos élete van a 18 éves macskámnak, mert az egész életét a házban élte le.


5-ös! Az hagyján, hogy fordítva ülsz a lovon és fingod nincs a felelős állattartásról, de legalább ne osztanád minden kérdés alatt az észt (pláne, hogy neked is alig jutott belőle).

2020. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
8%

#6 Én nem kutyáról írtam, hanem macskáról!!! A macska szabad!

#7,#8 Panellakásba macskát tartasz és ki sem engeded? A macskáknak szabadság kell! Aki szereti az állatokat nem tesz ilyet! Állatkínzó síntérek!!! Ha rajtam múlna, én is bezárva tartanálak titeket 16-18 évig (alsó hangon), hogy megtudjátok, mit műveltetek!

#5-ös voltam.

2020. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Húzzál már innen a francba a hülyeségeddel, nem tűnik fel, hogy minden kérdés alól kiutálnak?
2020. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!