Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van pár darab csirkeszárny és...

Van pár darab csirkeszárny és 2comb itthon. Mivel fűszerezzem őket? Megszeretném sütni, sütőben vacsira. Van elég sok fűszerem.

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A csirkéhez nagyon jól megy a kakukkfű és a provanszi fűszerkeverék. Épp most vasárnap sütöttem combokat, a bőre alá kakukkfüvet szórtam, a bőrére provanszit.
2011. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

fokhagyma

majoranna

bors

pirospaprika is lehet rá kicsi

2011. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis vajat keverj össze vegetával, és dörzsöld be. (Testápolózás :)

Utána tedd be tepsibe önts rá kis olajat, tegyél a tepsibe egy félbevágott hagymát, fokhagymát, ha van, akkor egy fél citromot, meg egy leveskockát.

Tegyél rá alufóliát aztán mehet a sütőbe szolizni egyet.


Ha kész, akkor azt a fűszeres, vajas, olajat öntsd egy lábosba, tedd tűzre, hintsd meg liszttel, majd lassan engedd fel vízzel, hogy mártás sűrűségű legyen. Ezt majd öntsd a husira.


Hát olyan finom lesz, hogy egész este engem fogtok emlegetni!!! ;)

2011. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. szept. 9. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!