Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nincs itthon kakaó, és amit...

Nincs itthon kakaó, és amit megszeretnék csinálni sütit, abba kéne 1 ek. Ha olyan keserű kakaót összekeverek cukorral, az is ugyan olyan jó lenne? Vagy úgy már nem jó?

Figyelt kérdés
itt a recept, ha ezzel érthetőbb: [link]
2012. márc. 11. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
AZ a kakaópor, ami neked van otthon. Jó bele.
2012. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és nem kell hozzá cukor?
2012. márc. 11. 14:18
 3/10 anonim ***** válasza:
A tésztamasszához kell adni a kakaóport a recept szerint, így nem kell hozzá cukor.
2012. márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Annyi cukrot teszel bele, amenyi jólesik. Rád van bízva!
2012. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogyne kéne, ott van a recepten, hogy mennyi.
2012. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem van kakaóm, gyere át érte.
2012. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ez a fordított almás süti, de , ha ennyire bizonytalan vagy, talán egy egyszerűbbel kellene próbálkozni.amúgy tényleg a sima nem cukrozott kakaó kell a barnatésztához. úgy még szebb, ha felváltva teszünk egy kanál sárga, egy kanál barna tésztát.

ha megsült, tűpróbával ellenőrizd, vagyis, ha hústű, vagy fogpiszkáló, villa már nem ragacsos akkor jó.

egy nagyobb tácát, amin majd megkened a pudinggal vajazz meg, és arra borítsd ki a tésztát. az almás feléről óvatosan húzd le a sütőpípírt. így van felül az alma, amire mehet a sűrű puding és a csokimáz.

sok sikert:))

2012. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tudom, hogy kell bele cukor, úgyértettem, hogy külön a kakaóba kell e..de végül nem raktam.:D és kinézetre egész jó lett, ízre még nem tudom milyen Oo
2012. márc. 11. 18:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Izre is finom lesz, nem fogsz csalódni benne:)
2012. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tényleg nagyon finom lett:P:DD
2012. márc. 12. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!