Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa nemrég vett nekem egy...

KicsiPajti kérdése:

Apa nemrég vett nekem egy örcsögöt és nagyon megszerettem a kis törpehörit, de egyszer mikor hazajöttem apumtól akkor már nem volt itthon. Mikor apa elment anya azt mondta odaadta a hörimet egy tanítványának. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Apa nemrég vett nekem egy örcsögöt és nagyon megszerettem a kis törpehörit,de egyszer mikor hazajöttem apumtól akkor már nem volt itthon.Mikor apa elment anya azt mondta odaadta a hörimet egy tanítványának.

Mit tegyek?



2018. jún. 3. 13:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Kérdezd meg tőle, hogy kinek adta oda, és közöld vele, hogy akkor MOST elmentek hozzá és visszahozzátok a höridet.


Ő mit szólna hozzá, ha te odaajándékoznád a cuccait másnak? ...

2018. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Miért adta oda? Próbálja meg vissza kérni, ez csúnya dolog anyukádtól.
2018. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Megdoglott, csak nem akartak megmondani.
2018. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

szépen anyáddal odamentek és anyukád bocsánatot kérhet a tanítványtól...

Ha ez nem megy akkor te ajándékozd el az egyik kedvenc holmiját, aztán azért közöld vele miért tetted és újra ez lesz ha megint megteszi...

2018. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%
ja és mond el apudnak anyukád mit tett...
2018. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Hany eves vagy? Gondoztad rendesen? Anyukad sose fenyegetett azzal, hogy ha nem takaritod elajandekozza? Szoval nem volt elozmenye az elajandekozasnak? Ha meghalt volna el tudnad viselni a halalat? (Vegul is lehet anyud hazudott, hogy kimeljen, de igy is ugy is eleg baj, hohy mikor nem.vagy otthon "eltunik" a te haziallatod.)

Anyud nem allergias az allatszorre/porra stb.?

Apukadnak a helyedben en is elmndanam. Most egybol. Es anyukamnak meg azt, hohy szomoru vagy es nem erted miert tette es hogy szolsz apukadnak.


Lehet az alapproblema az volt, hogy anyukad beragott pukadra, hogy o ne vegyen neked haziallatot otthonra az o megkerdezese es engedelye nelkul. (Ezt en se szeretnem elvalt anyukakent.) Ez azonban nem flnott megoldas, hogy suttyomban eltuntettem, hanem max megbeszelem a gyerekemmel es az pjval, hogy a horcsog koltozik apuhoz es ott lehet gondozni, jatszani nezegetni.

De nem.tudom nalatok mik voltak az elozmenyek.

2018. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

A stikában elpasszolás még előzmények esetén sem indokolt.

Mondd meg hogy kéred vissza. Ellenkező esetben te is elajándékozol anyud cuccaiból egy fontosat.

2018. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom valami kényeskedő kis elkényeztetett lárva elkunyerálta. Egy hörcsög pár száz ft, vegyen megának a kis görcs. Anyád meg jó nagy szemétláda.
2018. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Ez bevett szokás az olyan szülőknél, akik nem tudják közölni a gyerekkel, hogy a kis kedvence sajnos elpusztult. El lett ajándékozva, elszökött, "mittudomén holvan az előbb még ittvót" stb. Közbe meg kivágta a kukába vagy a kert végébe. Sajnálom, hogy ezt innen kell megtudnod, de 90%, hogy ez az eset áll fent.
2018. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%

Utálom az ilyen felelőtlen embereket, akiknek egy kisállat se jelent semmit. Tizenéve foglalkozom hörcsögökkel, a Hörcsögmentés egyik ideiglenes befogadója vagyok. Undorító indokokkal passzoknak le a mentésnek állatokat emberek... Nézz szét a Facebook oldalukon (Hörcsögmentés néven vannak fent). Hátha esetleg náluk van.


Én biztos baromi nagy balhét csapnék, ha szó nélkül eltűnnének a hörcsögeim. Nálunk senki nem nyúl hozzájuk, csak én. Ha meg is halnak, azt én veszem észre.


Ki tudja, milyen helyre került? Lehet, hogy tök kicsi a helye, nincs rendes mókuskereke, szar táppal etetik, esetleg összerakták egy másik hörivel annak ellenére, hogy őket tilos együtt tartani... Ne hagyd annyiban a dolgot!

2018. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!