Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tettetek a macskatokra nyakörvet?

Tettetek a macskatokra nyakörvet?

Figyelt kérdés

Benti kölyök macska. Próbáltam már párszor, de nem viselte el, igy vagy levettem vagy lehúzta magától.

Viszont sok helyen láttam, hogy van a macskanak... Szükséges szerinted vagy nem?



2020. szept. 2. 10:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%
Tettem pici csengőt a nyakára, gumis nyakörv.A kerítés aljába találtam meg beakadva.A cica kibújt belőle.
2020. szept. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igen, en is igy ítéltem meg, hogy felesleges, csak egy ismerősöm jegyezte meg, hogy érdemes lenne egy nev+telefonszám ha kisurranna valahogy. De en is felesleges torturanak tartom.
2020. szept. 2. 12:10
 13/20 anonim ***** válasza:
89%

Benti macska, van rajta önkioldós név-cimes nyakörv. (van benne chip is)

Nincs baja a megszokással, cserébe ha kiszökne, látják rajta, hogy nem kóbor, és az emberek gyakrabban tudnak olvasni, mint amennyien chipolvasot tartanak maguknál.

2020. szept. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de már a második ember írja és hiába guglizok, nem találom. Milyen az az önkioldós macskanyakörv? Ha elakad esetleg, akkor kinyílik magától? Mennyire biztonságos?
2020. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Papucs112 ***** válasza:
86%
A mieinknek van, mivel mindkettő fekete és kinti. Fényvisszaverős nyakörvük van, így kisebb az esélye hogy elütik őket. Jópárszor hagytak el nyakörveket, eddig semmi nagyobb probléma nem történt velük miatta és nem is zavarja őket:). Benti cicára viszont felesleges.
2020. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
14, igen olyan a csatja, hogy nagyobb terhelésre kiold. Tehát a macska nem tudja vele felakasztani magát, max elhagyja.
2020. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
14, igen, ha láttál már bolhairtó nyakörvet, általában azok is olyanok. pattintósak, vagy egy szélesebb/vastagabb pántba kell a végét beledugni. ha a macsek nagyon utálja, akár magának is le bírja operálni
2020. szept. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
De jó, ilyenről még nem is hallottam, simát használni pedig féltem, nehogy felakassza magát valahol. Köszi 16-os és 17-es, akkor ennek utánanézek itt a városban! :)
2020. szept. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
65%

Miénk kinti-benti. Télen fényvisszaverős volt rajta, most bolha. De mind a kettőre aplikáltam bilétát.

Benti esetén se árt, mert ha kilóg, akkor hamarabb be lehet azonosítani.

2020. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem benti cicák vannak. Nincs rajtuk. Felesleges. Hámot rakok rájuk ha megyünk sétálni
2020. szept. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!