Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskát jobb tartani?

Milyen macskát jobb tartani?

Figyelt kérdés
Házi macskát vagy valami fajtatisztát? Ha az utóbbi azon belül milyet? Pl brit vagy maine coon stb
2010. aug. 6. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan mint a kutyáknál. Keverék, fajtiszta kutyáknál és macskáknál is egyre megy. Nem az határozza meg a jó tulajdonságait hogy kev. vagy fajt. Szerintem fogadj örökbe menhelyről. Hidd el sokkal hálásabbak.+ Megmentesz 2 életet. Az övét és a menhelyre bekerülő következő állatét. Én ezt javaslom.
2010. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindegyik kb. ugyanazt "követeli". Igazából szerintem mindegy.

:)

2010. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindegy. Meg a fajtatiszta cicák méregdrágák. :S Nekem mindig nagyon tetszettek a brit cicák, mert olyan tömzsik és hatalmas fejük meg mancsuk van, de nagyon borsos az áruk. Tavaly a lány cicám szült, de csak 1 maradt életben. :( 1 kandúr házi kiscica, és úgy néz ki, mint egy brit macsek. Nagy buci feje van, óriási mancsai, vastag lábai és zömök teste, pedig az anyja pont ennek az ellenkezője, sovány és hosszú vékony lábai vannak, pici feje. Mindig mondják a szomszédok, hogy milyen szép a kandúr. :) Egy házi cica is tud gyönyörű és különleges lenni ha jól bánnak vele. Én is biztosan menhelyről hoznék, ilyenkor nyáron szerintem biztos vannak kismacsekok is.
2010. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hát az a helyzet h végtére is minden macskát megéri tartani általában a házi macskák nagyon okosak és szófogadóak néha kijárnak csavarogni de csak úgy ok nélkül nem szöknek el a fajtiszta macska általában azért jobb mert gyönyörűen néznek ki persze ez nem azt jelenti h a sima házi macska nem szép tehát kérdés h okos és szófogadó cicát szeretnél vagy egy különleges kinézetűt ? anyukámnak maine coon cicája van és nagyon harcias de egyszerűen gyönyörű és okos is :)
2010. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem perzsa cicám volt és imádtam. Szerette az idegen embereket, sosem szökött meg, gyönyörű volt. Most is tervezem, hogy veszek egyet. Olyan, mint egy kis plüss állatka. Csak a szőrét kell gyakran fésülni, mert becsomósodik. Viszont teljesen más természete volt mint a sima cicáknak.
2010. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!