Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudom kiszedni a macskát...

Nem tudom kiszedni a macskát a kád alól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon sürgős lenne, ugyanis 3 napja nem jött ki. A kezem nem fél be a kád alá, kicsalogatni nem tudom. De még a lyuk közelébe sem jön, hogy meg tudjam fogni a lábát, és segítsek neki kijönni. Nem tudom mit tegyek, ott van lassan 3 napja étlen, szomjan, nem hajlandó kijönni

#macska #kád #cica #kicsalogatni
2020. szept. 7. 18:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Egy macska kibír ennyit, az még nem lenne baj. Inkább az, hogy akkor szoktak így elbújni, ha betegek. Szóval ki kéne valahogy szedni és orvoshoz vinni.
2020. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Hagyd,tegyél neki a közelbe vizet meg kaját,ha éhes/szomjas lesz majd kijön. Valamitől biztosan nagyon megilyedt,azért van ott.
2020. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
58%
Rakj a kád elé neki ételt, meg italt és hagyjátok egy kicsit magára. Az ételre előbb utóbb kijön.
2020. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Az ijedségtől biztos nem szobrozik bent 3 napig.. Ott más gond van, ahogy egy válaszoló írta, lehet beteg, és már meg se bír mozdulni. Szedd ki, és orvos, ha így van..
2020. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%
De lehet hogy az ijedtségtől töltene bent 3 napot. Simán,akár többet is.
2020. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Mozogni látod/hallod bent? Ha beszorult, persze hogy nem jön ki! Akkor bontani kell mindenképp, mert egyik nap tetem szag fog kijönni...
2020. szept. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%

Ha ki tudna jönni, már kijött volna. Hallos nyávogni?

Állatvédőket keress a neten, hogy fel őket. Hol laksz? Hátha tud valaki egy elérhetőséget. Ha tudnak, segítenek.

2020. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Látom mozogni, egy seprűvel próbálom közelebb tolni a réshez és elérjem, de mindíg átszalad a másik oldalra. Van neki kajája és vize a kád mellett, de ha be van szorulva, nem tud érte kijönni. Alá meg nem fér be
2020. szept. 7. 19:01
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Kérj segítséget valakitől, az álljon a másik oldalon, és ha arra fut akkor elkapja.

Vagy ő seprűzik és te kapod el.

2020. szept. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, két oldalra fut, nem előlre és hátra. A tesómank még kevésbé fér be a keze mint az enyém, a szüleimről nem is beszélve
2020. szept. 7. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!