Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan szerezhetek heterokrómi...

Honnan szerezhetek heterokrómiás macskát (olyat, ami fehér, a jobb szeme zöld, a bal pedig kék)?

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 21:26
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
11%

10, én sem tudtam évekig utcára kijárni, de közben mégis lett mentett állatom. A netről, mert segítségre volt szüksége és én vállaltam. Elhozták.

Egereim szintén voltak, na ők voltak az egyetlenek akikért fizettem, állatosboltból voltak :) Bár ők is a kígyókajás dobozból, szóval valahol mentés.

Gondolom te is kígyóknak szánt egereket vettél, még soha nem láttam sehol olyat hogy háziállatnak árulják őket.

2020. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Közben eszembe jutott, hogy mi lenne, ha feladnál egy hirdetést, hogy ilyen macskát keresel? Vagy pl. nem tudom, hogy hol laksz, de pl. állatmenhelyeken vagy kisállatklinikákon is érdeklődhetnél

2020. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 vantel ***** válasza:
33%
Sose láttam ilyet. Létezik?
2020. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
40%

11-es, szóval az a helyzet, hogy nekem szklerózisom van, és örülök, ha itt a lakásban úgy-ahogy el tudok botorkálni. Egy kutyát pedig egy nap többször kellene levinni sétáltatni,azt nem tudom megoldani. A macskákat meg nem szeretem, bocs, kérdező:)De ez legyen az én hibám.

Valószínű, hogy a kígyók vettem meg az egeret, de ott is én választottam, hogy még csak véletlenül se legyen közte fehér. Mert az egérből a szürje az igazi. És nagyon szépen megszelídültek mind.

Most pl. amit be tudnék vállalni az egy amerikai vörösmókus lenne, de azt meg nem engedi a törvény. És igen, azért szeretném ezt a fajta mókust, mert ez tetszik. Sajnálom, ha ezzel bárkinek az érzéseit megbántom.

Ha valaki, akkor én tudom, milyen betegnek lenni.

2020. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
0%
*kígyók elől
2020. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
34%

14. Most azt várod hogy megsajnáljunk mert (nem csak)te beteg vagy?

Egérbõl szürke az igazi. Akkor a fehér egér kisebb patkány, vagy mi?

Mi ez a sok hablaty?????????????

De a lényeg, tudod milyen betegnek lenni...gratulálok!

2020. szept. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
39%
Én is tudom hogy milyen érzés betegnek lenni, ebből kifolyólag azt is tudom hogy milyen magányosnak és kirekesztettnek lenni, talán épp ezért nem számít hogy egy állat hogy néz ki. Nem gondolom hogy ha ilyen színű akkor érdemes arra hogy valaki magához vegye és szeresse, ha meg olyan színű akkor nem méltó rá.
2020. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki segíteni akart, már találtam is egyet! :D
2020. szept. 8. 22:27
 19/33 anonim ***** válasza:
67%

Félreértettetek.

A "Ha valaki, akkor én tudom, milyen betegnek lenni" mondtaom arra vonatkozott, hogy valaki betegesen ragaszkodik a saját álláspontjához, és csak azt tartja az etalonnak.

Ha jól emlékszem, azt írtam, hogy tiszteletreméltó aki állatot ment vagy befogad. Erre valaki több nikkel gyorsan lepontoz kicsinyességből.

Szeretetről meg ne beszéljetek ebben a hangnemben.

Engem nem kell sajnálni, mert inkább 100 irigyem legyen, mint egy olyan, aki sajnál.

A fehér egér az fehér egér, nem kisebb patkány. Nem látom át, hogy miért baj, hogy nekem a szürke tetszik.

Ki tudod fejteni nekem, hogy mi volt a hozzászólásaimban a hablaty?

Én meg a több nikkedhez és a kérdés szétrollkodásához gratulálok.

2020. szept. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
32%

Én azt nem értem, miért hiszed hogy ha többen nem értenek veled egyet, akkor az csakis egy ember lehet több fiókból.

Szerintem írj a moderátoroknak hogy vizsgálják meg az ip címeinket ha ennyire paranoiás vagy.

Már vagy 10 éve itt vagyok ugyanezzel a felhasználónévvel, ez az egy van.

De tudom hogy most csak a sarokba szorított állat esetéről van szó.

Ha nem egyeznek a vélemények, támadsz.

De ezzel továbbra sem fogod megváltoztatni a véleményem 🤷‍♀️

Továbbra is felszínes dolognak tartom mikor valaki különbséget tesz állat és állat között a külsejük alapján amiről abszolút nem tehetnek, és engem aztán akármivel vádolhatsz, lepereg. De ha neked ettől jobb akkor gondold azt hogy van egy csomó fiókom és hogy csak egyetlen ember mer a tiédtől eltérő véleményt megfogalmazni.

2020. szept. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!