Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan szerezhetek heterokrómi...

Honnan szerezhetek heterokrómiás macskát (olyat, ami fehér, a jobb szeme zöld, a bal pedig kék)?

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 21:26
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
71%

4-es színtű vagyok, közel az 5-höz, túl hamar meglenne az utolsó szint, ha nem pontozna le, tök gagyi lenne az egész :/

Amúgy lepontozhat nyugodtan, ha neki jólesik, én attól nem kapok fizetés levonást vagy valamit, amitől hanyatvágódhatnék :D

Amúgy ez mindenkinek evidens volt, hogy nem fogjuk arrébb tolni az állatot, mert nem úgy néz ki, ahogy szeretnénk, de neki egyedül nem szerepel a moráljában pont ez, nem hogy a tudatában.

Mellesleg ciki story, de nekem is csak azért anonim, mert anno, amikor regisztráltam, a GYIK nem jelezte, hogy mennyi karakter lehet a nevem (azt nem tudom most jelzi-e már) és bugyután néz ki így a nevem, csak azért nem vállalom.

De neki mi is a mentsége?

Amúgy bírom amikor az okos hülyéskedik, de azt nem, amikor a hülye okoskodik.

Mindenki hülye csak ő helikopter szituáció 🚁🚁🚁

Brrrrrr🚁🚁🚁

Amúgy ha már itt tartunk hol találtatok heterokrómiás cicát? Van cicám, de attól érdekel.

2020. szept. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen.

Egy hófehér vemhes, elütött cica kicsinye, akit megmentettem az útszélről. Neki mindkét szeme kék, 4 kicsinye lett, két szintén kék szemű, őket örökbe fogadták, egy zöldszemű, őt is örökbe fogadták és egy zöld-kék szempáros maradt velünk és az anyukája is velünk van. Ja, a két kék szeműben voltak kis cirmosas foltocskák, a zöldszemű hófehér volt és a felemás szeműnek az egyik füle meg az egyik mancsa fekete.

2020. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
89%

Mindegyik kisállat ugyan úgy szeret, ennek ellenére ne vessük meg azt aki fajtiszta állatot szeretne, kutyáknál pl nagy különbség van a mentális képességeikben. (Legjobb barátom husky tenyésztő, láttam pár példát)

A legjobb opció a fajtamentés, keresgélés után szerintem találhatsz olyan cicát aki mentett de a szemei is ilyenek. De persze ne vesd el hogy beleszeretsz egy másmilyenbe :) Úgy is a sajátodat fogod a legszebbnek látni.

2020. szept. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!