Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan szerezhetek heterokrómi...

Honnan szerezhetek heterokrómiás macskát (olyat, ami fehér, a jobb szeme zöld, a bal pedig kék)?

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 21:26
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
73%
Ügyes vagy, kérdező!:D
2020. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
40%
A zöld kéz a 20-nak nem a másik profiljától van hanem tõlem.
2020. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
62%

20-as, azt írod, ugyanezzel a felhasználónévvel.

anonim vagy....

Nekem legalább ki van írva a felhasználónevem.

Ha modernek írnék, max. azért lenne, mert sarokba szorított állat vagyok szerinted. De ennyire nem zavar a dolog, hogy most kikeressem, hogy hol lehet modereknek írni.

Amúgy meg nem érdekel, hogy szerinted felszínes dolog különbséget tenni egy állat külseje alapján.

A kérdezővel értettem egyet, hogy ő azt a macskát szeretné, amelyik után itt érdeklődött, mert neki az tetszik. A macskának és minden más állatnak jobb, ha olyan gazdája van, akinek tetszik.

Az állatot meg nem érdekli, hogy a gazdája idealista vagy képmutató.

2020. szept. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
22%
De mégis zavart annyira a dolog hogy kikerested hol lehet neki írni.
2020. szept. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
39%
24. Ezt honnan veszed?
2020. szept. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
24%

Ugye azzal tisztában vagy hogy attól hogy valaki nem teszi ki a felhasználónevét (nem is szokás) még van neki?

Hát pont erről beszéltem én is, az állatot az sem érdekli ha a gazdája egy felszínes seggfej, egyesek mégis különbséget tesznek állat és állat között. Pedig ugyanannyira értékes mind. A tenyésztett, beárazott példányok is, és a keverékek is amik a legtöbb embernek nem kellenének. Ők akárkihez is kerülnek, szeretik és elfogadják olyannak amilyen. Míg az embert csak a külsőségek érdeklik. Valójában meg sem érdemelnénk őket, annyival szuperebbek nálunk. Az ember a legalja.

És ezennel kiszálltam a mentális homokozóból, nincs több mondanivalóm a számodra. Te túráztathatod magad továbbra is, hátha kevésbé leszel frusztrált ha kiadod magadból.

2020. szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
55%

Azért még bocsánatot kérhetnél így utólag...mert az előbb sarokba szorított állat voltam, most meg seggfej, meg túráztatom magam a mentális homokozóban.

A legelső válaszomban azt írtam, hogy tiszteletreméltó, hogy valaki befogad vagy megment egy állatot. Ez volt a 7-es számú anonim felhasználónak szóló válaszom.

Igen, tudom, hogy mindenkinek van felhasználóneve. És azért elég sok ember láthatóvá teszi, hogy beazonosítható legyen.

A biztonság kedvéért ideírom, hogy nem gondolom azt, hogy minden anonim felhasználó te vagy.

Így a végére annyit üzenek neked a mentális homokozómból, hogy nem csak egyesek tesznek különbséget állat és állat között, hanem a zoológia. Tudod, vannak az egysejtűek, vannak puhatestűek, vannak a rovarok, vannak a halak, hüllők, kétéltűek,madarak, emlősök...

És ezen kívül ugyanannak a fajnak az egyedei is különbözőek.

További jó mulatást neked és a többieknek.

2020. szept. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
73%
Nekem ilyen macskám van,jobb szeme zöld és kék fele-fele.A bal világoskék.Egyik szeme pirosan világít sötétben.Két hófehér macska kölyke.Minden évben van ilyen kiscicájuk,ingyen ellehet vinni.
2020. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
59%

Ha teheti, had válasszon.

Mindenkinek szíve joga milyen állatot visz haza. Természetesen senki nem dobja ki az állatot, amit örökbefpgad, csak mert fekete pl. a bundája.

De ha teheti, had válasszon, ennyi.

Okoskodhatsz itt, szabadjoga választani és kell is tudnia egy embernek döntést hoznia a tehetőségi függvényében, mert nem minden esetben vihet haza 6 állatból 6-ot, mert nem biztos, hogy a keret megengedi és azért tudnia kéne enni a gazdinak is :)

Feltett egy kérdést, arra válaszolj, ne a morált futtasd, ami több sebből vérzik.

Ha megteheti, had válasszon, ha neked meg fáj, hogy ilyet akar, told el a biciklit innen :D

2020. szept. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
73%

Ajaj, 29-es. Kellett neked…:) Most téged is lehúznak, mert idehívja az egész hímzőkört, hogy pontozgassanak. Már figyelem a fel- és lepontozásait. Természetesen magát fel-, aki ellent mond neki, azt lepontozza.

A 13-as vantel felhasználót vajon miért kellett lepontozni, aki csak annyit írt, hogy "Sose láttam ilyet. Létezik?"

Szerintem nincs biciklije, amit eltolhatna, mert az nem nagyon csapódik az emberhez úgy menet közben az utcán, meg örökbe se lehet fogadni.:D

Egyszerűen nem érti meg, hogy - mivel az emberek sem egyformák-, valaki maga szeretné kiválasztani azt az állatot, amelyiknek a gondját viselné. És ha én mondjuk egy elevenszülő gyíkot szeretnék, akkor hány évig és hol várjak, hogy jó időben, jó helyen lehessek ahhoz, hogy magamhoz vehessem?

Engem annyira felhúzott az ilyen fokú elvakultságával, hogy egy-egy hozzászólásom már nem is tudtam normális helyesírással megírni.

Amúgy az én felhasználónevem is álnév, mert valójában én vagyok Paff a bűvös sárkány, akit sarokba szorított az anonim fényes páncélú lovag a fehér lovon (az is meg volt mentve természetesen) és ijedtében a homokozó sarkában seggfejjé tudott változni.

De azon sem csodálkoznék, ha azért lenne anonim, mert ő a Jancsi és a Juliska(így egymagában), aki nem azért szórja a kenyérmorzsát az erdőben, hogy hazataláljon, hanem hogy az erdei állatok utána menjenek, és ő meg berángathassa a lakásába őket, és ha tetszik nekik, ha nem, mindet örökbe fogadja.

Bocs, hogy nevetek, meg a sok hülyeségért, amit itt összehordok neked, de ezt az egész kérdést úgy, ahogy van, töröltetni kellene a kérdezőnek, mert látod, már talált magának olyan macskát, amilyet szeretett volna.

2020. szept. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!