Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan szerezhetek heterokrómi...

Honnan szerezhetek heterokrómiás macskát (olyat, ami fehér, a jobb szeme zöld, a bal pedig kék)?

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 21:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit vagy felnottet?
2020. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
63%
Aki úgy választ házi kedvencet mint cipõt, annak nem való állat.
2020. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
67%
Fáj az igazság, he?
2020. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
64%

Bocsánat az Off-ért, de nem értem, a kettes miért írta ezt?

Ha van pl. hat db kiskutya, nem azt választod közülük, amelyik neked a legjobban tetszik?

Kérdező, sajnos a választ nem tudom, csak meglepődtem a fenti kijelentésen.

2020. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
37%
Nem, nem úgy választok hogy melyik tetszik, az összes állatom ami volt/van mind hozzám verõdött vagy örökbe fogadtam. És nem, nem volt olyanra példa hogy valamelyiknek nem tetszett a bundája színe és ezért inkább nem fogadtam be.
2020. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Természetesen kölyök lenne a legjobb, de egy felnőttnek is örülnék (bár a kölyök azert is lenne jó, mert talán könnyebben haverkodna össze a mostani cicámmal)
2020. szept. 8. 21:42
 7/33 anonim ***** válasza:
52%

4, vannak akik úgy jutnak állathoz, hogy segítenek amikor az élet úgy hozza. Köztük én is. Soha nem veszek vagy keresek ajándékba elvihető állatot, de ha az utcán találok egyet vagy hallok egy olyan állatról akit más talált és nem tud hová tenni, akkor befogadom.

Nekem meg az a fura hogy van akinek nem ez a természetes.

Akivel összesodor a sors, akinek szüksége van valakire aki vigyáz rá és jó életet biztosít neki, az ahhoz lett rendelve aki pont ott volt jó helyen, jó időben.

Tökmindegy hogy hogy néz ki, mert egyáltalán nem ez számít. Mind ugyanannyit ér és mind ugyanannyi szeretetet ad.

2020. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Igen, én is igy vagyok vele, volt többször is mentett macskánk, de már kisgyerek korom óta szeretnék egy ilyet. Miért baj ez?
2020. szept. 8. 21:57
 9/33 anonim ***** válasza:
59%

Írta valaki hogy baj? Nem látom hogy valaki írta volna, válaszoltam a négyes kérdésére.


Baj inkább az hogy ezen az oldalon ha az ember le meri írni hogy ő nem vásárol hanem ment, vagy akár a kutya kategóriába hogy neki nem fajtatisztája van hanem keveréke, rögtön nullára van szavazva.

Ez a baj. Hogy nem elég hogy a többség simán átlép egy állaton akinek segítség kell, mert égő lenne valami korccsal mutatkozni, hanem hogy azt is folyamatosan savazni kell aki ment, akit érdekel a sorsuk.

2020. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
44%

7-es, ezt értem, és tiszteletre méltó dolog. De mondjuk pl. az én esetemben, aki nem tud lemenni az utcára, nincs lehetőség arra, hogy befogadjak egy olyan állatot, amelyik hozzámcsapódik.

Amikor még megvolt a lehetőségem a kijárásra, nekem is volt befogadott, illetve inkább mentett németjuhászom, mert egy olyan istenbarmánál volt, aki bezárta az istállóba, és ráadásul verte.

Aztán később panelban éltem, oda nem lehet állatot vinni, mert túl kicsi a tér nekik, ott egereim voltak, akiket az állatkereskedésből szereztem be. Tudniillik utcán nehéz lett volna összefogdosni.

2020. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!