Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem akar enni az újszülö...

Miért nem akar enni az újszülött kismacska?

Figyelt kérdés
Tegnap születtek nálunk kismacskak de az egyik nem eszik és reggel ki volt hülve. Mit kéne csinálnom? Az anya macska se nagyon foglalkozik velük

2020. szept. 12. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
El fog pusztulni pár órán belül.
2020. szept. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

"Mit kéne csinálnom?"

Én ilyen esetben nem is gondolkodnék, hanem mennék a legközelebbi állatorvoshoz (bár igaz, hogy nekünk a szomszéd utcában van).

2020. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

2. Egy gyengén/betegen született 1 napos macskával az orvos sem tud mit csinálni...

Előfordul az ilyen, minden alomban van 1-2 gyenge életképtelen egyed.

2020. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A betegekkel nem tud mit kezdeni, ebben igazad van, de a kérdezőt idézem: "Az anya macska se nagyon foglalkozik velük". Ebből nekem az jött le, hogy a többivel sem foglalkozik.
2020. szept. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
a kicsivel már sok mindent nem fogsz tudni tenni, pláne ha kihűlt. az anyamacskát kéne szelíden a többi kölyök felé taszigálni, hátha rájön, mi a dolga. először ellett?
2020. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt latod, hogy nem foglalkozik veluk, akkor mast nem tehetsz, minthogy beszerzel cicatapszert es megprobalod 2-3 orankent (ejjel-nappal!) te etetni oket. Vagy tulelik igy, es sikeresen fel tudod nevelni a macskakat, vagy nem. Esetleg segitseget is kerhetsz valakitol, hatha van valakinek anyamacskaja, aki befogadna a cicakat. Tudom, hogy erre nem vagy kivancsi, de azert leirom, hogy az ivartalanitassal mindez elkerulheto lett volna. Szoval a helyedben en mar most kernek idopontot az allatorvostol, hogy ilyen tobbet elo ne fordulhasson.
2020. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 Igen először ellet


#6 mikor a koronavírus volt, akkor akartuk elvinni ivartalaníttatni mert akkor múlt el hat hónapos és az előtt meg ugye nem lehetett de már van időpontunk, tudom hogy a szaporítás nem jó dolog de ezt sajnos sokan nem fogják fel

2020. szept. 12. 15:21
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
En megertem kerdezo, hogy a virus nagyon keresztbe tudja huzni az ember szamitasait, azonban annyit nyugodtan megtehettetek volna, hogy erre az idore beengeditek a hazba. Tudom, hogy aki kinti macskat tart, az nem szivesen engedi be, de neha vannak dolgok, amiket meg kell tenni, hogy ne legyen baj. De mostmar mindegy. Raadasul jol ertem hogy a macska 1 ev koruli, vagy fiatalabb? Csoda hogy tulelte a szulest.
2020. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na kerdezo, mire jutottal a macskakkal? Foglalkozik veluk az anyuka?
2020. szept. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az egyik,amelyiket itt említettem sajnos elpusztult de a többivel mar rendesen foglalkozik
2020. szept. 14. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!