Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mire figyeljek, hogy jó...

Mire figyeljek, hogy jó macska gazdi legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Éppen azon gondolkodok, hogy örökbe fogadnék egy kis cicát. Láttam Facebook-on vannak ilyen "ingyen elvihető kiscicák" csoportok és onnan keresgélnék. Barátnőm is innen szerzett macskát. Sima házi macskáról lenne szó. Van pár dolog amiben segítséget kérnék és macskások tapasztalatai is jól jönnének.


1.Milyen felszerelések elengedhetetlenek a cicának?

2.Mennyire unatkozhat ha épp nem vagyok otthon, vagy dolgozok?

3.Mennyi idő kb. mire a macska megszokja az új otthonát?

4.Milyen gyakran kell orvoshoz vinni?

5.Milyen macskát keressek ami nekem megfelelő lenne, milyen jellemzők fontosak? (benti cica)

6.Milyen kajákat ehetnek, vagy milyen italt ihatnak? (változatosság kedvéért)


Egyenlőre ennyi kérdésem lenne és ha nektek van még plusz infó akkor nyugodtan írjátok le. Még valami láttam vannak ilyen macskafű amit nem tudom mennyire elengedhetetlen de betudnám szerezni meg macskamenta az veszélyes vagy mire jó pontosan? Meg olvastam, hogy inkább kerámia ételtálak a jók nekik, bár nem tudom miért. Bocs ha sok kicsit de mindent tudni szeretnék a cicatartásról, mert olvastam több fórumot is de saját véleményekre is kíváncsi vagyok. :) Előre is köszönöm! <3 23L vagyok.



2020. szept. 12. 14:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Az en macskamnak Cica a neve :D Amugy a becsuletes neve Chili, mert szeretem a csiposet, de mindig csak cicanak hivtam, allando jelleggel, es mar erre hallgat.
2020. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
na úgy néz ki akkor majd ha a szobámban lesz akkor adok neki nevet :D...pedig van pár otletem de igy mégsem adhatok neki látatlanban.
2020. szept. 12. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!