Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tapasztalat macskaszelidítésbe...

Tapasztalat macskaszelidítésben? Esetleg tudjatok mi lehet ez a betegség?

Figyelt kérdés
Szóval jár a kertembe egy kóbor macska aminek a fülei tiszta vér és seb. Van egy kölyke akinek szintén csúnya a füle, de neki még nem véres csak nincs rajta szőr és mintha hamlana. A baj az hogy menekülnek ha meglatnak, szóval most elkezdtem etetni őket hátha idővel meg tudom fogni hogy allatorvosnak megmutathassam. Addig is valakinek van ötlete mivel lehetne könnyebben megszeliditeni vagy esetleg hogy mi lehet ez?
2020. szept. 23. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi időnként tér vissza?
2020. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Próbáld meg azt, hogy egy ketrecbe raksz kaját, az bemegy érte és aztán gyorsan bezárod a ketrecet, hogy hogyan, azt nem tudom. Kérdés: hol láttad a kölykét? Azt akkor mondjuk vidd egy helyre, rakd le oda, lehetőleg ne tudjon elszökni, az oda hívja az anyját, aztán elkapod azt is és irány az állatorvos!
2020. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minden nap jönnek. Van még egy kölyke de annak nem beteg a füle. Van mikor mindhárman itt vannak, de általában legalább az egyik itt van. A ketreces ötlet csak az elfogasra jó, de aztán az allatorvosnal mi lesz? Szetkarmol mindkettőnket vagy kergetjük a rendelőben?
2020. szept. 23. 17:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fülatka valószínűleg, és esélyesen a harmadiknak is van, csak még nem olyan súlyos.

Fehér cica esetén a laphámrák is előfordulhat.

2020. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Kettes vagyok: az orvos ad neki nyugtatót, amíg vizsgálja.
2020. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ajjaj. Utána nézve a két betegségnek a lapham rák esélyesebb.
2020. szept. 23. 17:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Élvefogó csapdát kérj kölcsön egy állatvédő egyesülettől.
2020. szept. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg várok az egyesületek valaszaira hátha valaki tud segíteni. Nem csak a befogasban hanem a kezelesben is, mivel drágának hangzik amire lehet hogy nem telik. Majd megirom mi történt.
2020. szept. 23. 18:19
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Állatmentő sereg cicás osztagának írj, csatolj fotókat is, ha tudsz. Ha fogadni nem is tudják, de tudnak ajánlani a környéken illetekes szervezeteket.
2020. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!