Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most fogom megkapni életem...

Most fogom megkapni életem első kiscicáját, ráadásul bentre. Ez hatalmas felelősség, éppen ezért tudnátok írni hasznos tanácsokat? Arra gondoltam, hogy megpróbálom napirendre szoktatni de félek, hogy nem fogja használni az almot.

Figyelt kérdés
Milyen trükkel vettétek rá az alomhasználatra? Hova érdemes rakni az alomtálcát, az etetőt és a kaparófát a házban? Érdemes megfürdetni havonta? Napi hányszor kell megetetni és mennyit szoktatok adni a ti cicátoknak?
2020. szept. 25. 12:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ha hosszú szőre van, akkor sem igényel különösebb ápolást a fésülésen kívül?
2020. szept. 26. 07:59
 12/14 anonim ***** válasza:
Érdemes jó minőségű fésűt venni. Rövid, de nagyon tömött a bundája az enyémnek, sose tűrte a fésűt, kefét, de a Furminatort imádja! Nagyon klassz, heti egyszeri kikefélés elég és még szereti is :)
2020. szept. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11. Akkor heti 1-2x érdemes kifésülni, hogy ne csomósodjon, vedléskor naponta. Meg mindenképpen kapjon valamit szőr ellen (pasztát, füvet vagy olyan tápot ami segít ebben), hogy ne gyűljön össze a gyomrába.
2020. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ma délután lesz egy hete, hogy a kiscica hozzánk tartozik!

Nagyon ügyesen használta az első perctől az almot (ő választotta ki a helyét és odaraktuk, azóta egy baleset volt csak). Minden nap kicsit átfésülöm egy kesztyűvel, így olyan mintha simogatnám. Nagyon sokat nyávog de nagyon boldog kiscica. Eddig még szerencsére nem rosszalkodott! Már fűtünk, ennek ellenére nem tudtam megtanítani neki, hogy a saját ágyában aludjon, ezért velünk alszik. A kaparófáját is ügyesen használja és játszik vele de az étkezést még ki kell tapasztalnunk, hogy mit is adjunk neki és milyen arányban.. Köszönöm a válaszokat, sokat segített!

2020. okt. 4. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!