Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Problémát jelent, ha a macskám...

Problémát jelent, ha a macskám éves védőoltása csúszik egy hónapot? 4 éves macska, minden évben kombinált oltást kap.

Figyelt kérdés
2020. okt. 2. 12:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10

Az én nagyapám is 80 éves és sokat dohányzik, ettől még nem állok neki terjeszteni, hogy tök jó dohányozni.

Ne promózd, hogy semmi ellátást, óvintézkedést nem kapnak az állataid, a kérdező felelős gazdának tűnik, őt úgyse az fogja érdekelni hogy másnak mennyire elhanyagolt a macskája, ez nem válasz - én pl. ezért nyomtam rá mínuszt, mert irreleváns.

2020. okt. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyébként sok olyan macska betegség van, ami csak macskákat fertőz, amit nem tudnak gyógyítani, ilyen pl. (többek közt) a macska aids. Ált, ezek viszik el a cicák 80-90%át idő elött. a kérdésemre, az orvos elmondása szerint, amelyek tovább élnek, ők ált immunisak azokra a betegségekre, amik idő elött meg ölik a macskákat. Hát ezért van hogy egy macska pár év után el tünik. Ugy érdemes oltatni, ha benti cic lesz, és ha kiengeded csak kis időre teszed azt. Kerülni kell más macskákkal való érintkezését, mert az oltások ellenére is el pusztul.
2020. okt. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!