Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akik Kitekattal, Whiskassal...

Akik Kitekattal, Whiskassal vagy Felixel etetik a cicájukat (száraz, nedves) azoknak hogyan fejlődik a cica?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem jó minőségű, nem is ezzel etetek csak érdekel hogy akik ezekkel etetik a cicájukat milyenek (bunda,kaki,testfelépítés,egészség)


Életkor, neme, esetleg fajta és kép!

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.



2020. okt. 7. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Száraztápot kavartatom neki,alutasakosból a félix-et eszi.Adtam már 80% hústartalmú alusat is,de tett rá nagyívben.Am jóhúsban van,szép a szőre, boldog macskaéletet él.jutalomfalatkából a sajtos dreamyes a kedvence de a félixeset is megeszegeti...+heti 1×2x nyershúst kap.Csirkemáj,csirkemell...
2020. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Én rengeteget kísérletezgettem a cicáim etetésével, azt sikerült elérnem, hogy minden este hajlandóak prémium tápot enni, napközben csak az alutasakos Felix eledelt eszik meg és a Gourmet Goldot. A Whiskast egy időben az egyik szerette, de szerencsére megutálta. Attól valóban büdös volt még maga a macska is, nem csak a széklete. Egyébként szoktak kapni nyers illetve főtt csirkemellet is, de azt sem mindig eszik meg. A tápból csak ivartalanított macskáknak valót veszek, az egyik picit el volt hízva, mikor még kölyök tápot kaptak 12 hónapos korukig, mióta a tápból sterilet kap, normál súlyra fogyott és tartja. Sajnos válogatnak, főleg az egyik. És kissé fárasztó volt, hogy el kellett ajándékozni a kajákat, ami nem kis pénzbe került. Mivel kijárósak így a székletüket nem mindig látom, erről nem tudok nyilatkozni. Oltva vannak, 3 havonta féregtelenitem, a drágább fajta élősködők elleni spot ont veszem nekik, a Strongholdot, és mindennap adok nekik ilyen Gimcat multivitamin pasztát, adagolás szerint, hogy biztosan ne legyen semmilyen hiánya. Az állatorvos egyébként dicsérte őket, hogy szépek és jó súlyban vannak.
2020. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Az első macskámat Whiskassal etettem. Nyolc évesen meghalt, mert rendetlenkedett a veséjét.
2020. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
*veséje
2020. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok... a Dreamies falatot az enyém is szereti, a másik semmilyen jutalom falatot nem eszi meg, de már egyre kevesebbet adok neki, mert függő lesz tőle. Tejet pl megszagolja és otthagyja mindkettő, mivel írták, hogy csak rosszat okoz nekik, kiskoruktól nem kaptak. Bár az enyémek abból a szempontból furák, hogy pl a májat, szívet (csirke) nem eszik meg. Holott elvileg a cicák imádják
2020. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%

Mindenféle alusat veszek neki. Ezekből a whiskast és félixet mindig megeszi. Kap szárazat is, de abból csak azt eszi meg, amiben töltött párnácskák is vannak (Friskis).

Hetente párszor nyers csirkezuzát kap, azt szereti. Néha jutifalatok . Sovány kandúr, de szép fényes, egészséges volt mindeddig, bár foga már megritkult. 11 éves.

2020. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Amit en tapasztaltam egy rokonom macskajanal, aki ilyeneket evett, az az volt, hogy allandoan ehes volt, de tenyleg. Ami vegulis ertheto, mert ezekben tobb az adalekanyag es izfokozo, mint hus.Es kover is volt nagyon. De nem feltetlenul latsz kulonbseget, mert peldaul en is eltem mekis kajan szinte honapokig, nem hiztam el tole, kulsoleg nem volt nyoma. Azonban a kozerzetem eleg szar volt, es a verkepem is az lett, le is alltam vele. Szoval ezt valahogy igy kell elkepzelni szerintem.
2020. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
13%
Kitakatot senki ne adjon a macskájának, mert olyan anyag van benne, amitől függő lesz. Utána mást nem fog megenni. Bár az ilyen márkás tápok elég kevés húst és vitamint tartalmaznak sajnos. Inkább a természetes összetevőkből készült, un. Naturland kaját kell nekik adni. Az 98%-ban színhús.
2020. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8as van 98% hústartalmú táp?
2020. okt. 7. 21:33
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják azok a tápok nem jók, amiben színes táp szemek vannak, mert tele van színészekkel. Ha már annyira nincs mondjuk valakinek premium tápra, vagy csak szupermarketben tud vásárolni, akkor minimum Purina One. Ez is gabonás és csak 15% hús, de még sem a legalja
2020. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!