Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicám beleesett a Domesto...

A kiscicám beleesett a Domestoszos vízbe. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy pár percig elvoltam foglalva és a kiscicákat kint hagytam.

Mire visszaértem láttam hogy a kiscicám tiszta vízesen mászkál.

Gyorsan megszárítottam de félek hogy valami baja lesz.


2010. aug. 8. 14:11
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/112 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, lemosta. Hanem, akkor meg azért nem mer visszanézni, mert baja lett a macseknak. :((
2010. aug. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/112 anonim ***** válasza:
100%
Sztem meg agyba-főbe verték a szülei amiért megmosdatta a macsekot,és most épp lábadozik a kérdező...,ez az egyik lehetséges verzió hogy nem reflektál!A másikat már le se merem irni:s
2010. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/112 anonim válasza:
100%
istenem minek neked állat te szerencsétlen?? ne próbáld már elhitetni h nemtudod megfürdetni azt a szegény állatot.. ha máshogy nem megy, teszel egy kisebb vödörbe vizet, felviszed a szobádba és ott megfürdeted a macskád, utána jól áttörlöd törölközővel. most komolyan, tényleg ennyire sötét vagy vagy csak teteted? és ha erre nem vagy képes, akkor tényleg állatkínzó vagy! amúgy biztos h a szüleid nem vernének meg, csak te vagy lusta megfürdetni szegény kiscicát, és inkább ráfogod a szüleidre?!
2010. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/112 anonim ***** válasza:
100%
ÁLLATKÍNZÓ!!!
2010. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/112 anonim ***** válasza:
0%

sajnalom az osszes valasz adot , ne haragudjatok meg de senkinek nincs semmi naja mar irta , a kerdezo azert nem ir vissza mert sirva hagytatok az ilyen hul-ye beszolasaitokkal.


a cica egy allat nem a sajat gyermeke ha megdoglik egyel kevesebb kerul az utcara

en sem mostam volna le mert ha nincs semmi baja akkor minek

2010. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/112 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó...,inkább ne irtál volna semmit!Nem mosnád le,mert minek ha jól érzi magát-.-" Arra nem gondolsz,hogy a domestoszos viz(vegyszer) a macska bőrén keresztül ha nincs megfürdetve szép lassan beszivárog a szervezétbe?Rá van irva ha bőrre kerül akkor le kell mosni!!!De még a domestoszos vizet is!!
2010. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/112 anonim ***** válasza:
100%

és miért nem mosnád le?

mert azt akarod hogy beled*göljön szegény macska?

nem csodálnám ha lepontoznának..........

2010. aug. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/112 anonim ***** válasza:
100%

Ez a válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:22


Nem szeretek szidni semmit sem, de te észkombánj, 1-2 óra alatt persze, hogy nem látszik, hogy lett-e valami baja! Ahhoz több idő kell. És mondd, te nem fürdetted volna meg csóri állatot? Sőt, te nem mosol kezet, ha Domestos vagy bármilyen másik vegyszer kerül rá?!

2010. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/112 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, aggódunk a cicádért, jól van a pici?
2010. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/112 A kérdező kommentje:

Igen. Jól van.

Már rengetegszer írtam hogy nincsen semmi baja.

Eszik, alszik játszik és rosszalkodik.

Nincsen semmi baja :)

2010. aug. 14. 15:31
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!