Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megfojtotta a kölykeit?

Megfojtotta a kölykeit?

Figyelt kérdés
A macskánk a pincébe tette le a kicsiket.Jó kis helyet csinált nekik.A kazánnál volt egy vödör víz, ami ilyen kicsapódó vizet fog fel.Már egy hónapos körül vannak a kölykök, erre ma a vízbe találtam meg kettő macskát elpusztulva.Biztos nem jöttek ki a dobozból maguktól ahova rakta őket az anyjuk.Még nem mászkálnak igazán semerre, csak a dobozba vannak, többször lenézek rájuk úgyhogy ebbe biztos vagyok.Miért ölte meg őket?Most parázok, hogy esetleg el kellene tőle venni a többit is mielőtt csinál velük valamit.

2020. okt. 15. 00:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Elhiszem, viszont biztos hogy nem ember csinálta.Én biztos nem, a párom meg jobban le volt döbbenve mint én mikor mondtam neki mi történt.Más meg nem jár a házba.Szóval kell legyen más magyarázat rá.
2020. okt. 15. 12:32
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem mikor nem figyeltél a picire akkor az is lehet simogatás közben beleesett vagy bármi...ez ember keze munkája...hiába nem hiszed el, én nem szeretném a gyermekedet gyanúsítani de szerintem véletlen játékból beleejthette
2020. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

1 éves a gyerekem, mászni tud meg a fal mellett menni, önállóan járni nem.Soha nem volt még a pincébe lent,magára hagyva sincs soha még a házba se, nemhogy a pincébe, ahova eleve le se visszük, mert meredek a lépcső könnyen le lehet esni.Nem simogattuk a kismacskákat, pont azért, mert nemrég került hozzánk az anyjuk és nem akartuk, hogy zavarja a mi szagunk esetleg és kidobja a megfogdozottakat az alomból.

Szóval tuti nem játszott velük a gyerekem.

2020. okt. 15. 13:08
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Hát akkor nem a gyermeked, de ez akkoris ember keze munkája ha a cica magától nem eshetett a vödörbe.
2020. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom leírni érthetőbben, hogy biztos nem ember csinálta.

De köszönöm a válaszokat.Ha még 20-40 hozzászólás lesz ami azt próbálja meg megmagyarázni, hogy de biztos ember csinálta, akkor is biztosan tudom, hogy NEM csinálhatta ember.NEM se a párom, se a gyerekem ,se én.Úgyhogy efelől 100% biztos vagyok.

2020. okt. 15. 15:43
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mi a kerdes? Oke, nem ember volt. Valoszinuleg nem gyilkolni akart a macskad, ha ő is tette. Ne legyenek veszelyes holmik a pincebe es kesz. Pl egy vödör víz. :D
2020. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#15

De mi más történhetett? Ekkora kölykök maguktól nem másznak vödrökbe. Ha valami furcsa bolygóegyüttállás miatt egy bele is esik, több biztos nem. Az anyjuk ha meg is akarja ölni őket, nem így csinálja. Szóval vagy a manók, vagy egy ember tette.

2020. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Értelmetlen volna ha azt kérdezném, hogy elhoztam e tőle a többi macskát,mert szerintetek tuti ember volt, így a többi nyilván megéri a boldog felnőttkort.Kivéve ha halomra nem gyilkolásszuk őket!

Nem igaz?Így nincs is kérdés.

2020. okt. 15. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!