Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám fél szeme be van...

A macskám fél szeme be van dagadva és teljesen fekete lett. Ma reggel így jött haza. Nem eszik semmit és folyton alszik. Állat orvos csak hétfőn tud jönni. Voltatok hasonló helyzetben, tudnatok segíteni mit tegyek? 😑

Figyelt kérdés
2020. okt. 17. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Vidd állatorvosi ügyeletre
2020. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ivaros kandúr? nagy eséllyel verekedett és pont a szemét érte a karmolás.
2020. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen kandúr.
2020. okt. 17. 12:36
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
és ivartalan? ha nem, akkor - ha amúgy is mész az orvoshoz a szeme miatt -, kérjél időpontot ivartalanításra is. akkor nem fog verekedni és nem fog megsérülni sem.
2020. okt. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
No komment...
2020. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ügyeletre vele!!!!
2020. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Milyen no comment basszus. Szépen meg kérdezek valamit és egy ilyen ostobasagot ide írsz. Igen oké verekedett erre enis gondoltam de normális válaszolók véleményére lettem volna kíváncsi hogy lehet e valamit csinálni ezzel mert nagyon úgy néz ki mint aki haldoklik. Komolyan meg tartharnad magadnak az ilyen szánalmas okos szövegeid. Rohadt élet valaki bajba van s akkor még ezzel tegyél is rá nagyon együtt érző vagy.
2020. okt. 17. 12:59
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

De most erre mit írjon?


Gondolom belefér az állatorvos,ha hétfőn ki tud menni.

Akkor miért nem az ügyeletre szaladsz vele?


Ki tudod fizetni, és itt teszel fel kérdést.


Sok olyan ember tart macskát,aki nem tudja fizetni az orvost, én őket megértem.

Még mindig jobb helye van, ott ahol akár a legolcsóbb macskakajat vagy a házi kosztot megkapja,mint az utcán autók,kutyák között.

És baj van a macskával,itt két segítséget.


De ha neked belefér miért nem szaladsz vele?

2020. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg leírtad a rinyád, betehetted volna a hordozóba és elvihetted volna ügyeletre....
2020. okt. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
vidd el, kérlek, minél hamarabb. valószínűleg nagy fájdalmai vannak. ha szerencséje van a cickának, "csak" a szeme környéke sérült
2020. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!