Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen kiégtem, volt más is...

Teljesen kiégtem, volt más is hasonló helyzetben? Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit korai ezt 26 évesen írni de reggelente már felkelni sincs erőm.

Rossz gyerekkor, menekülés otthonról egyetemre, egyetem alatt munka, majd egyetem után de rögtön munka és itt vagyok.

Soha nem volt senkim ami eddig nem is zavart de mostanság mintha elkezdtem volna magányos lenni. Roppant kellemetlen érzés.


Rengeteg stressz és ideg jár a munkámmal így konkrétan meggyűlöltem a szakmámat. Már vasárnap délután gyomoridegem van, hogy hétfőn újra dolgoznom kell. Gyűlölöm a munkámat viszont máshoz nem értek annyira, hogy pénzzé tudnám tenni. Nem akarok én gazdag lenni mert egyre inkább érzem úgy, hogy a boldogság nem ezen múlik.

Viszont jelenleg a konstans stressz miatt bár semmilyen hobbimban nem tudom élvezetemet lelni.


Sok önfejlesztő könyvet elolvastam és előadásokat is hallgattam, igyekeztem megfogadni a bennük lévő tanácsot de semmi nem változott.



2020. jún. 3. 10:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Most végigolvasva amit írtam, valószínűleg csak panaszkodni volt kedvem egyet mert már nem tudom, hogy mit csináljak.
2020. jún. 3. 10:05
 2/7 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok mint te.


25F

2020. jún. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mit mondjak?

22 éves korom környékén kiégtem.

Most 25 leszek. Jó fél év.


Sok dologban, emberben, nőben hittem, amikről, akikről már tudom, hogy nem érdemelnének egy percet sem.


Sajnos nem tudom a gyógyírt. De a hobbi, új dolgok kipróbálása, környezetváltozás stb nem hülye ötlet.

2020. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Same
2020. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felkeresni egy pszichológust, vagy coach-ot, vagy elgondolkodni, hogy váltasz, de előtte kiveszel szünetet.
2020. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Üdv a klubban srácok, úgy tűnik nem vagyok egyedül, bár ettől egyikünknek se lett jobb.


#5 az elmúlt években nagyon sok ilyen témájú könyveket olvastam és előadásokat hallgattam meg. A váltásról már egy jó ideje gondolkodom csak sajnos nem tudom, hogy merre kellene váltani.

2020. jún. 4. 13:17
 7/7 anonim ***** válasza:
17%
Lótuszt,, kedves 5-ös. Nem pszicho-izé kell ide, hanem (bármilyen hihetetlen,) rendbe tenni a bélflórát. Minden mentális gebasznak a felborult bionóm az oka.
2020. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!