Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki hasonló helyzetben...

Ildi32 kérdése:

Volt valaki hasonló helyzetben a terhesség félidejében? A méhlepenyem a méh bal oldalàn tapad; de teljesen fedi a méhszàjat. A méhlepény tetejénél egy 3×2 cm-es hematómat talaltak.

Figyelt kérdés
A 18. Heten erőteljesen vérezni kezdtem. Bekerültem a kórházba. Két napig erőteljesen véreztem; azóta barnazok; hol erőteljesebben; hol kevésbé. Az orvosok szerint ez jó; mert ürül a hematóma. 3×2 magnerotot kell szednem; cleaxen injekciót szúrnak este egyet. A babanak eddig semmi baja. Most töltöm a 20.hetet. Ha nem csúszik feljebb a méhlepény a méh növekedésével; akkor szülédig kórhazban kell feküdnöm. Volt valaki hasonló helyzetben? Ki tudta hordani végig a terhességet vagy koraszülés lett a vége? Pozitív; negatív tapasztalatok egyaránt étdekelnek.
2019. márc. 23. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakran előfordul, hogy fedi a méhszájat, és ahogy nő úgy feljebb fog menni. Hematoma nekem is volt, el is tűnt pedig nekem 3x ekkora volt. Szoval ne aggodj. Csak pihenj :)
2019. márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hiszem; hogy feljebb megy. Remélem minden rendben lesz. Itt a kórhàzban azt mondták; hogy úgy tűnik a méhlepény ránőtt a méhszàjra és bármikor vérzés léphet fel. Nem valószínű; hogy feljebb megy. De voltak kivételek is. Nàlam is így legyen.
2019. márc. 23. 09:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!A hematómáról nem tudok nyilatkozni,de nekem teljesen fedte még a 21. hétrn is a méhszájat a lepény, 26. hétre már a közelében sem volt.:) Nem tudom,minek paráztatnak ennyire...
2019. márc. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz,nekem hematómám nincs,de nekem is fedi,25 hetes vagyok.4 hete vérezgetek.Az esetek nagy többségében felhúzódik de ha esetleg mégsem,akkor a császár ugye egyértelmű de fogalmam sincs,hogy megvárják e míg beindul,vagy előbb műtenek. :(
2019. márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerencsére nekem is felnőtt; 23 hét 3 naposan már 3 cm-re volt a méhlepény a méhszájtól.


Üdv! 24 hetes kismama

2019. ápr. 21. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!