Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet emiatt alszik sokat a...

Lehet emiatt alszik sokat a macskám?

Figyelt kérdés
4napja ivartalanítottam a macskám, az első kettő napot végig aludta ezzel nem is volt gond. Kaptam az orvostól fájdalomcsillapítót és tegnap nem sikerült beadnom neki. Egésznap járkált alig akart lefeküdni, ha mégis akkor is elbújva. Ma viszont betudtam neki adni és megint egésznap alszik. Szerintetek a fájdalomcsillapító miatt alszik? És ez nem gond? Mert máshol azt olvastam 1-2napon belül egész jól voltak a cicák. (4napon keresztül kell adnom neki a gyógyszert és lány cicáról van szó)

2020. okt. 17. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen, amiatt. az 1-2 nap múlva jól van pedig erős túlzás. jobban van, maximum, mint a műtét után közvetlenül, de kell még pár nap, mire tényleg jól lesz. gondolj bele, hasi sebe van
2020. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem un téged. Én nem unnálak 🥵
2020. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Hogy jön ez ide tisztelt utolsó?
2020. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Azt mondta sokat alszik. Azért mert unja őt a macska. Ha ez nem volt egyértelmű... sok általános sulivan arra fele is biztos😋😋
2020. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokkos kimerült . Adj neki 2 napig pate konzervet tejfölt sok vizet , majd jobb tapot . Gyorditja a javulasát .
2020. okt. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd pihenni. Az én cicám is pár napig alig mozgott, inkább aludt. Utána ugyanolyan kíváncsi örökmozgó lett, mint volt. Arra figyelj, hogy ne nyalogassa a sebet.
2020. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
64%

Gondolom nőstény a cica, náluk hosszú idő, varratszedésig ilyen lehet. Az 1-2 nap a kandúrokra igaz. Gyógyszertől simán alhat többet.


Tejfölt meg ne adj neki, baromság.

2020. okt. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Viszont most be van neki dagadva a sebkörül.. nem olyan vészesen de azért látszik.. nem látom hogy piros e mert ilyen szürke valamivel van befújva és nem látszik tőle
2020. okt. 18. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!