Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska szőrén fehér giliszta...

Macska szőrén fehér giliszta szerű dolog mi lehet?

Figyelt kérdés
Féreg? Milyen féreg?
2020. okt. 18. 20:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

8, én az orvostól szoktam kérni. Nem tudtam hogy patikában is van, mondjuk szerintem állatpatikára gondoltak. Nem hiszem hogy sima patikában árulnak ilyesmit.

Mondjuk sok ember szereti emberi készítményekkel kezelgetni az állatait amot nagyon nem kéne.

Pl a taxisom is mondta a múltkor hogy mikor ment a kutyája hasa, adott neki széntablettát, elképesztő...

2020. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szentablettat mondjuk pont lehet adni kutyanak, de azt sem adunk csak magunktol, hanem orvosi utasitasra, ha ugy latja.
2020. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az, hogy annyi minden miatt mehet a hasa, el kell vinni orvoshoz és követni az utasításait, nem széntablettázni otthon.
2020. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#8:

Természetesen állatpatikában, közönséges gyógyszertárban nincs állatoknak való gyógyszer.

2020. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Állatpatikára gondoltam én is. Nem tudom, hogy sima gyógyszertárban van e. Amúgy én se adnék soha embereknek való gyógyszert az állatnak
2020. okt. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!