Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan bírjam rá mamámat hogy...

Hogyan bírjam rá mamámat hogy ivartalanítsuk őket?

Figyelt kérdés

Minden hétvégét a mamámnál töltök egy hatalmas tanyán. Ügye most szombaton voltam nála, és szóba jöttek a cicák hogy már milyen nagyok. Rá kérdeztem hogy mikor is születtek, és kiderült hogy ebbe a hónapba lettek 5 hónaposak. Eddig nem igazán esett róla szó, de mondtam neki hogy majd ha jövök legközelebb akkor elviszem mind a hármat, és kérek nekik időpontot ivartalanításra. Na ügye itt jött a gond, hogy ő már pedig nem engedi. Mert hogy fiú macskák, és hogy világéletében voltak cicái és egyiknek sem volt semmi baja bla bla bla. Meg hogy fiú mind a három és hogy hozzájuk ne nyúljak. Jó, mondom oké, akkor úgy lesz ahogy te akarod.

Az én cicáim(örökbefogadott) mind a ketten ivartalanítottak és nem bántam meg főleg úgy hogy az egyik nőstény a másik pedig kandúr. Vajon baj lenne belőle ha még is elhoznám őket? Mármint ezért gondolom nem jelenthet fel.


2020. okt. 26. 08:00
A kérdező szavazást indított:
Elhozzam őket
Hagyjam ott őket
25 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom se oltva nincsenek se semmi, szóval én elhoznám őket a helyedben. Úgysem fogja leellenőrizni, hogy megvannak-e a golyóik vagy sem, fel se tűnne neki.
2020. okt. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Azért az is elég meleg dolog, hogy más macskáját megfogod és elviszed ivartalaníttatni.
2020. okt. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mamáe a mamacica?

Inkább vidd azt.

2020. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem vidd el, eleve nem hinném hogy egyáltalán feltűnne neki, nem hiszem hogy napi szinten csekkolja a macskák golyóit. :D

A feljelentés meg..... gondolom ha ivartalanítva nincsenek, akkor oltva/chipelve se, kérdéses hogy egyáltalán tudná-e bizonyítani hogy az ő macskái. Egyébként meg akkor se történik semmi, ha valaki agyonveri-megkínozza az állatát, kétlem hogy bármit intézkednének azért, mert valaki ivartalaníttatja a kisállatot. Szóval ezen abszolút nem aggódnék.

Ha a kandúrok anyja is ott van, őt is elvinném mindenképp.

2020. okt. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igen, elfogom vinni őket akármi is lesz. A mama cica sajnos már nem él. Chipelve az enyéim sincsenek, de ők bentiek.
2020. okt. 26. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!