Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Adhatok a macskámnak olcsó...

Adhatok a macskámnak olcsó Penny-s virslit?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 01:48
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
51%

Lehet lepontozni, de komolyan mondom ebben a kategóriában szinte csak ilyen fogyatékosok írnak... Tényleg ennyire idióta az átlag macska gazdi?

Szomorú

2020. okt. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
48%
11 ugye? Én is így látom. Elkeserítő, ha valós, ha troll. Mindkét esetben szomorú.
2020. okt. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
24%
11, nem csak a macskagazdi, hanem az átlag ember mucsai ostoba állat. Engem is lepontoztak, mert azt mertem írni, hogy lehet adni neki, csak ne legyen rendszeres. Nem értik azt se amit odaírsz, illetve azt sem értik, hogy nem azt kell pontozni, hogy melyik válasz tetszik vagy nem, hanem, hogy melyik hasznos vagy melyik nem. Sok analfabétától ne várj sokat.
2020. okt. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
32%
Kíváncsi vagyok, hogy ezek a hiperérzékeny macskagazdik akio ide írkálnak, tudják-e miből és hogyan készül az extra minőségi macskatáp...nem hiszem hogy jobb mint a virsli.
2020. okt. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
30%
13 totálisan agyhalott a többség, de ez a jelenlegi helyzetben is nagyon szépen kijött (nem akarok idehozni tényleg màs témát, de idekívánkozott ez a megjegyzés) de egyszerűen elkeserítő hogy tényleg ennyi ostoba ember van és még csak erőfeszítést sem tesznek, hogy ne egy agyhalott szintjén leledzenek.....
2020. okt. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
32%
14 itt nem a hiperérzékeny macskagazdikról van szó (nekem pl kutyãm van) hanem a józan paraszti ész hiányàról. Szövegértès kéne....
2020. okt. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
86%
14-es vannak minőségi eledelek (nem whiskas meg társai) aminek olyan a tápértéke, ami megfelel az állatnak. Akár elhiszed, akàr nem.
2020. okt. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
71%

10, az a baj, hogy boldog-boldogtalan tarthat állatot... de hát ugye minek utánanézni, mit ehet pl? Majd etetik moslékkal...

Jaa, aztán meglepődnek, ha büdös az állat, véresre vakarja magát, puffad, elhízik... hát...

2020. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
46%
14, mint az emberi kajáknál is; OLVASNI KELL! :)
2020. okt. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
42%

A penny-s virslivel mi a baj?

Itt az emberek 90%-a minőségű húsokat vesz magának?

Én gyerekkorom óta penny-s, lidl-s virslit eszek és semmi bajom.

Akkor a macskának miért ne lehetne adni kiegészítésnek? Én azt használom 20 éve jutalomfalatnak!

Nem lesz semmi baja, ha nem az a fő tápláléka!

2020. okt. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!