Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Adhatok a macskámnak olcsó...

Adhatok a macskámnak olcsó Penny-s virslit?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 01:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
82%
Rendben, akkor máshogy fogalmazok. Ha a macskádat Kitekattel, Felixxel, Whiskasszal, Royallal vagy egyéb hasonló szeméttel eteted nyugodtan adj neki Penny-s virslit, legalább kap valami tényleg táplálót. Azonban ha Brittel, Feringával, Carniloveval, Real Nature Wildernessel, Orijennel, Acanával, Almo Naturrel, vagy hússal eteted, akkor inkább ne rontsd le a színvonalat. (Nyilván nem írtam le az összes márkát, de a lényeg érthető.
2020. okt. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
21es, néha jutalomból szerintem lehet adni, mondjuk ha orvosnál volt vagy ilyenek.
2020. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
22: Persze, ebben egyetértek. Írtam már korábban, hogy a lényeg hogy ne legyen belőle rendszer. Egy macska mégiscsak általában 3kg körüli, szóval mondjuk naponta egy virsli már jelentős mennyiségnek számít nála.
2020. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
emberi kaját macskának SOHA ne adj
2020. okt. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
62%
20-as :D igen, én pl sosem eszem ilyen szemetet és figyelek arra, mit eszem. De igazad van, végülis egy gyereket is el lehet tartani csak zsíros kenyéren, meg krumplin.
2020. okt. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
68%

“Én gyerekkorom óta penny-s, lidl-s virslit eszek és semmi bajom“


“Engem is vertek gyerekkoromban, mégis ember lett belőlem/felnőttem”


Na ez kb ilyen érv volt. Pár év múlva majd beszélgetünk az egészségedről meg a vérképedről.

2020. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
48%
26, azt kihagytad, hogy én se mentem egyetemre, te is 16 évesen kezdesz el dolgozni!
2020. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
68%
És akinek csak penny-s virslire telik meg lidl-s húspogácsára? Gondoljatok már bele...
2020. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
28 ezt mindenki érti és tudja de attól még nem egészséges sajnos. Itt a kérdés lėnyege pedig ez volt. De ez szomorú hogy egy normálisan becsületesen dolgozó ember nem engedheti meg a minőségi étkezést.
2020. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nem az a probléma, hogy mire telik, mert arról jelen helyzetben sokan nem tehetnek. Hanem arról, hogy azt hangoztatják, hogy nincs vele semmi baj, miközben tele van szeméttel (pont, mint 26-os hasonlata). Nem azon van a hangsúly, amit te kiragadtál, hanem azon, hogy ha lehet, akkor ne adjunk/együnk szemėt kajàt, mert igenis lesz baja tőle (mindenkinek). Nézzünk csak szét, hát nem vagyunk egy egészségtől kcsattanó ország ország sajnos, hiányos, rossz minősėgű étkezéssel, túlhajszoltjåggal....stb. Ami így van, de ne állítsuk be “normálisnak” és ne javasoljuk ezt másnak se.
2020. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!