Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Legjobb immunerősítő?

Legjobb immunerősítő?

Figyelt kérdés

2 éves ivartalanított házi cicám van. Nappal kijár délután pedig ha munkából hazaérek bent van teljesen másnap reggelig míg el nem indulok dolgozni. Mióta picit hidegebb van látom hogy elég fázós és néha az orra is folyik de nem beteg!! :)

Immunerősítőt szeretnék neki megpróbálni vagy valami jó fajta vitamint ami nektek esetleg bevált és tudnátok tippeket adni. Lehetőleg nem horror áron.

Nagyon válogatós cica ezért nem lenne utolsó szempont sem hogy könnyen oda tudjam neki adni.


2020. nov. 6. 13:11
 1/6 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%
VetriDMG vagy DMGuard. Beadni úgy a legegyszerűbb hogy konzervbe belekevered az ajánlott adagot és megeszi, ha esetleg így nem akkor pipettával/fecskendővel a szájába nyomni.
2020. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vetri dmg tenyleg nagyon-nagyon jo, az en leukozisos cicam is azt kapja, tunetmentes hala az egnek azota. Nem tudom mi lehet benne, de ha belekeverem abba a kajajaba, amit amugy annyira nem szeret, siman befalja :D

Kicsit draga, konkretan a macskam jobb vitamint kap, mint en, de megeri. Arra figyelj, hogy reggel kapja leginkabb, mert ezt mar olvastam masoktol is, de a macska felporog tole valamiert. Egyszer az esti etetesnel adtam oda neki... hat nem aludtunk.

2020. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fhú akkor nem szívesen adnék neki ilyet ha még fel is pörgeti. Biztosan jó de valahogy engem ez eltántorít így tőle. Esetleg valami más?
2020. nov. 6. 13:34
 4/6 Maya Bunnyheart ***** válasza:
Béres minera csepp macska: [link]
2020. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ezt ne igy kepzeld el, hogy allandoan le sem all. Csak picit jobb kedve lesz, de ennyi. Es nem minden cicara hat igy :) Ha reggel adod, akkor estere meg foleg nem lesz semmi. Ne ez tantoritson el. Ez egy nagyon jo kis cucc, garantaltan nem lesz beteg a cicusod, ha ezt adod neki. Persze biztosan vannak mas keszitmenyek is, amik jok, nem csak ez, de nekunk nagyon bevalt.
2020. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Béres csepp meg nagyon étvágynövelő, bár elvileg minden ilyesmi immunerősítő az és nem tudom, hogy az baj-e neked, de az én cicámnak nagyon jót tett, mert ő talált cica és nagyon sovány, étvágytalan volt, meg vesebeteg. Nekünk ez jó volt.
2020. nov. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!