Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb és leghatásos...

Melyik a legjobb és leghatásosabb immunerősítő?

Figyelt kérdés
Kutyusunk imád futtatóban lenni, viszont egyre több a vírus. Most is belefutottunk egy hányós vírusba, szerencsére nála még nincsenek tünetek, lehet el sem kapta. Megelőzésképpen gondoltam elkezdenénk egy immunerősítő kúrát. Ízületekre kap zöldkagyló kivonatot naponta, illetve brit care lazacos táppal etetünk. 7 hónapos a kutya.

2019. dec. 5. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
vetri dmg de csak kúraszerűen
2019. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit az 1. válaszoló írt, tényleg jó. Annak a valamivel olcsóbb hazai alternatívája a DMGuard (kb. ugyanaz van a két termékben), de az sem két fillér.
2019. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyerskoszt. Semmilyen tap nem csinal jo immunrendszert. Erdekes modon a mi kutyaink nem betegszenek meg,pedig visszuk mindehova.
2019. dec. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as!Igen en is mar gondolkodtam a Barfon, de az alberletunkben nincs melyhuto (nem is ferne el a hutot pedig maceras lenne elvitetni) , mivel rendelem magamnak is az etelt, munka mellett kenyelmesebb. Ugyhogy egyelore a barf nekem nem megoldas. De a kesobbiekben majd lehet atallunk ra.
2019. dec. 6. 13:12
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Rengeteg hasznalt nagyon olcson elado melyhuto van!

12 e huf 3 fiokos fagyaszto jo.fo.gason!

2019. dec. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
B.r.s csepp kutyáknak. Csodát tett az idős, nem egészséges kutyusomnál. Állatorvos (is) javasolta.
2019. dec. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!