Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel tudnám távol tartani a...

Mivel tudnám távol tartani a macskákat??

Figyelt kérdés
A szomszéd macskája minden reggel a követett autobeallora kakâl. Baromi zavaró minden reggel úgy kezdeni a napot hogy más allatkâja után szedem a Sz*Rt, sikálom a követ mert rettenetes büdös... két gyerekkel pont nem ezzel akarok foglalkozni. Szomszéd tehetetlen, kutyánk nincs. Ezek a sprayk érnek valamit?? Mi az ami tuti beválik?
2020. nov. 7. 11:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is írtam ki hasonló kérdést, érdekes, ott az volt a reakció hogy tartsam el a szomszéd macskákat.


Amúgy a megoldás kutya. Mondjuk egy roti

2020. nov. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

Bocsi, off:

Többen ajánljátok a kutyát. Viszont abba belegondoltatok, hogy egy kutya nem úgy működik, hogy kivágom az udvarra, és ott hagyom, hogy végezze a dolgát? Az állattartás felelősséggel jár. A kutyára költeni kell, foglalkozni vele, nevelni, orvoshoz vinni stb. Szerintem a kérdező nem hülyeségből nem tart kutyát.


A kérdéshez:

Léteznek mozgásérzékelős locsolók. Ha olyat raksz a beállóhoz, akkor ahogy a macska odaér, meglocsolja a locsoló, és ahogy előttem írták a macska nem szereti a vizet, és elmenekül. Annyi hátránya van, hogy télen el kell zárni, hogy ne fagyjon szét a cső. De szerintem még mindig jobb megoldás, mint az, hogy vizipisztollyal a beállón éjszakázól, hátha jön a macska.

2020. nov. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 qkker1 ***** válasza:

"A kutya sem hatásos. Nálunk 2 németjuhász van, csak a saját macskánkat szeretik, a többit megölnék."


Amikor vidékre költöztem három németjuhásszal, igen gyorsan kiszoktatták a kertből a környék macskáit!

2020. nov. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Amikor tavaly terhes voltam nem mertem a konyhakertet csinálni mert tele volt kupaccal... Idén a kisfiammal ültetett virágokat kaparták ki...

Nekünk most semmiképpen sem fér bele egy kutya az életünkben és lesben sem tudok hajnalban a kaput figyelve virrasztani... Számomra elfogadhatatlan hogy ez sokak számára felelős állattartás hogy kidobjuk a macskát sz*rni és ezzel másnak okozunk bosszúságot. Amennyit én szedtem a kakat, sikaltam hol a gyerek cipőjét hol a babakocsi kerekét öklendezve.... Szóval elég volt. Valószínűleg tavasszal veszek 1+2 mozgás érzékelos locsolot. Addig meg szedem a szart

2020. nov. 8. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!