Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor érdemes a kislány cicát...

Mikor érdemes a kislány cicát legkorábban ivartalanítani?

Figyelt kérdés
A Google-t én is tudom használni, inkább tapasztalatokra vagyok kíváncsi a saját cicátokkal.

2020. nov. 7. 12:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#8 Hogyhogy miért ellenzi? Mert baromságnak tartja. :D Mivel az is. Ez nem hiszem/nem hiszem kérdés, hanem tök felesleges 5 hetes kismacskát megműttetni. :D

Elmondanád akkor a te álláspontodat, hogy miért is nem hülyeség egy szobacicát 5 hetesen ivartalaníttatni? :D Láttál már öt hetes macskát? Az anyjától sem lehet még elszakítani olyankor, nemhogy altatás, hasi műtét, stb. teljesen feleslegesen.

2020. nov. 7. 18:09
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
"Amerikában már kölyök korban megcsinálják." :))) Az a csodalatos Amerika … meg egy normalis elnokvalasztast sem tudnak lezavarni.
2020. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
28%

oké, csak ezek nemi hormonok, amikre ebben az esetben semmi szükség

Nekünk azt mondta, hogy ezzel már esélyt adunk a méh és emlődaganatnak.

A kandúroknál hallottam, hogy várnak, arra hivatkozva, hogy akkor nagyobb lesz a testük és fejük. Saját tapasztalom szerint ez nem kor, hanem sokkal inkább genetika függő. Volt idős korban ivartalanított befogadott kandúrom, aki kisebb volt, mint a nőstény cicám.

2020. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!