Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fajtiszta vagy házimacskákat...

Fajtiszta vagy házimacskákat preferáljátok jobban?

Figyelt kérdés
Esetleg azt is le tudnátok írni hogy melyiket miért?

2020. nov. 9. 13:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Házi, mert az utcáról örökbefogadott általában nem fajtiszta.
2020. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%

Minden macska fajtiszta, mert nem kutya.

Amire te gondolsz, az a FAJTAtiszta.


Egyébként a házimacska is egy fajta, becses nevén európai rövidszőrű. :)


Nekem mentett, szimpla házicicáim vannak, és elsősorban őket preferálom. Főleg azért, mert itthon a tenyésztési kultúra a béka segge alatt van, és így is van elég kidobott cica.

Ha egyszer a körülményeim megengedik, szeretnék fajtatisztát is, de nem a népszerű fajták közül, és olyan tenyésztőtől, akinek komolyan veszi, amit csinál.

2020. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

Jelenleg 2 fajtatiszta brit cicam van. Egyik sem a tipikus whiskas cica, hanem az egyik ezüst, a masik arany színű bundajú.

Kesobb (utanuk) szívesen lennék befogadó.

2020. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Fajtatiszta cicára gondoltam.

Elnézést az elírásért.

2020. nov. 9. 13:31
 5/23 anonim ***** válasza:
20%
Kiscsillag, nem kell megsértődni, meg lepontozgatni, privátban üzengetni, rosszul használtál egy alapvető kifejezést (ahogy sokan mások), elmagyaráztam, mi a helyes, legközelebb már tudni fogod. Szívesen.
2020. nov. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
21%
Fajtiszta? :D minden macska egy fajba tartozik. Felis silvestris
2020. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Én pedig magyarázatot adtam. Gondoltam nem ide írom ki:)

Attól hogy te okosabbnak hiszed magad,nem kell lenézően beszélni.

2020. nov. 9. 13:37
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

Házimacska jellegű, kinézetű cicák tetszenek nekem a legjobban. Azon belül mindegy a fajtája, vagy hogy milyen keverék, vagy mi.

De nem szeretem a hosszú szőrű, kopasz, farok nélküli, stb. macskákat.

2020. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%
Létezik farok nélküli?:0
2020. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Én minden cicát imádok!

De komolyra fordítva: van egy brit rövidszőrűm, nagyon kedves, emberszerető cica, ragaszkodó, nem annyira bandázik a többi cicával, inkább az emberhez ragaszkodik. Van egy fekete "házi", meg egy, aki szintén mentett, mint fekete, de benne van valami nagyon szép fajta keveredés, ő is furcsa természet, nagyon önfejű és okos. A házi cica is nagyon kedves, 6-8 hetesen szedtem össze az utcán, nagyon sok szeretettel volt nevelve, gondozva, de más, egyértelműen olyan kis egyszerű cica természete van.

A szomszéd cicák közül, akik járnak hozzám, szintén nagy különbséget látok a britek és a házi cicák között. A britek olyan előkelőek, távolságtartóbbak velem.

Úgyhogy én nem preferálom egyiket sem, de van különbség köztük szerintem. Pedig mind benn vannak, úgyhogy nem hatnak rájuk külső tényezők.

2020. nov. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!