Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a macskám szemeivel?

Mi lehet a macskám szemeivel?

Figyelt kérdés
Most lettem rá figyelmes ... ha rendesen egyenesen néz, egészségesnek tűnik, de viszont ha felfelé, olyan mindkét szeme, mintha be lenne vizesedve, vagy mintha valami homályos, plusz réteg lenne rajta. Holnap lesz állatorvos, vinni fogom, de mi lehet ez? Nincs semmi pirosodás, és ha nem néz felfelé észre sem vettem volna

2020. nov. 9. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idos? Lehet, hogy valami halyog van rajta.
2020. nov. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Másfél éves. Kicsit csipás is mindkét szeme, egyébként nem látom, hogy letört lenne, aktív mint eddig volt.

Macskanáthás nem lehet szerintem, mivel minden évben megkapja az összes ajánlott oltást, féreghajtást, bolhaírtót, ami kell.

A másik cicám anno volt kötőhártya gyulladásos, de az nem így nézett ki.

Remélem az orvos meggyógyítja.

2020. nov. 9. 15:30
 3/7 A kérdező kommentje:

*természetesen a féreghajtót három havonta, a bolhaírtót meg 4-5 hetente.

Kamillával nem akarom kezelni, semmi itthoni módszerrel, kárt nem akarok benne tenni. Most újra megnéztem, ha kinyitja a szemeit látom, hogy csipás, meg nem olyan megszokott a szeme, mintha valami üvegréteg borítaná... talán ahhoz tudnám hasonlítani

2020. nov. 9. 15:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, otthon ne kezeld, kamilla egyebkent is szarit. Majd az orvos megmondja, sok sikert :)
2020. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Remélem megoldja! :) Az a baj pont persze holnap lesz szabin az orvos...hiába lenne rendelés, máshová meg nem akarom vinni, mert pontosan olyan szakemberek dolgoznak a környéken, tipikus házhoz járós állatorvosok, akik azt javasolták a másik cicám szemére, mikor kötőhártya gyulladása volt, hogy kenjem kamillával, a harmadik meg kutya bolhaírtót akart neki adni, szövegel fél napig feleslegesen, de sok szakmai tanácsadás ezek közt nincs.


Ez akihez vinni szoktam, meg azonnal ha műteni kell műti, adott normális szemcseppet, krémet a szemére...stb.

2020. nov. 9. 23:18
 6/7 A kérdező kommentje:

Megoldódott.

Kötőhártya gyulladása van. :(

Írt fel szemcseppet, remélem helyreteszi :)

2020. nov. 10. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Ohh szegenyke, jobbulast! Viszont ez ezerszer jobb hir, mint pl a halyog, ez legalabb konnyebben gyogyithato :)
2020. nov. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!