Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szupermarketekben miért...

A szupermarketekben miért idegbetegek az árufeltöltők? Leterheltek? Ti is tapasztaltátok, hogy kérdeztek valamit és úgy néz a szemeivel hogy ölni tudna vele? -Tisztelet a kivétel-

Figyelt kérdés

Azzal a toligálós békával is majd el üt és levezetésként a kasszánál 5mp alatt 25 terméket leolvas elkezdem pakolni és már fizessek a mögöttem levőét még nem tudja csinálni és az is forgatja a szemeit hogy mi a f*t csinálok.

Persze nem mindig, helyfüggő, bár nagy átlag. De nem lehetne ezt másképp? Rosszul kell éreznie magát az embernek a kasszánál a pakolás miatt mert a következő be van sózva?

Azt mondjuk tudom, h a kasszásoknak van ilyen szabály hogy pörögni kell.


2020. szept. 29. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Mert alapból nagyon f0s melójuk van, és mert rengeteg síkhülye ember kérdez tőlük valamit/szól be nekik.
2020. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem muszáj a kasszánál elpakolni, amit vettél. Amikor egyesével lehúzza az árut, te közben mindig megfogod, amit lehúzott, és beteszed a kocsidba. Ez egy mozdulat. Aztán fizetsz, eltolod a kocsit arrébb, ahol már nem vagy útban, és ott elpakolsz rendesen a táskádba. Engem is fel tud idegelni vásárlás közben, amikor az előttem lévő ott a kasszánál áll neki egyesével elrendezgetni a cuccait a táskájában. Egy csomószor van olyan, hogy a munkahelyemről átugrom a boltba, és a 30 perces szünetemből 20 azzal megy el, hogy a kasszánál sorban állva várom, hogy az előttem lévő rendezgesse a cuccait, mert nem képes arrébb menni elpakolni. Hidd el, ha nem a kasszánál állsz neki pakolászni, azért a pénztáros és a mögötted sorban állók is hálásak lesznek.
2020. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Ha vlaki kosárral vásárol akkor nem tud a kocsiba bepakolni csak szólok.
2020. szept. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
De a kosár nem is nagybevásárláshoz való, hanem ahhoz, hogy pár cuccot vegyél. Ha sok mindent veszel, ahhoz bevásárlókocsit kell(ene) használni.
2020. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
én is úgy pakolok, hogy az apróbb és kevésbé törékeny cuccok repülnek a kocsiban elhelyezett táskába, a többit pedig a kocsiba teszem. mire kiszámolják a visszajárót, már üres a szalag. aztán az autó csomagtartójánál ráérek pakolászni meg rendezkedni.
2020. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
#1 Miért ne lenne szabad bármit is kérdezni tőlük? Én is inkább kérdezek, minthogy 3x körbejárjam az üzletet. Különös tekintettel arra, hogy az üzleteket rendszeresen átrendezik, ha kell, ha nem.
2021. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Mert sok hülye kérdez tőlük baromságokat és le vannak merülve idegileg azért.Nem rád mérgesek csak ki vannak készülve a barmok miatt.De nem mindig van így,olyan is van,hogy alapból egy arrogáns valaki az eladó.Fizetésük se olyan sok és ez is baj.
2021. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

„Mert alapból nagyon f0s melójuk van, és mert rengeteg síkhülye ember kérdez tőlük valamit/szól be nekik.”


már ne is haragudj, de nem hinném, hogy árufeltöltők annyival magasabb szinten lennének, mint a legsötétebb vásárlók.

ha lenne eszük, normális végzettségük, nem dolgoznának árufeltöltőként.


-

Nekem az a tapasztalatom, h Magyarországon rengeteg a frusztrált, világra dühös ember, aki lepra munkát végez, és ezért a vásárlókon vezeti le a feszültséget.

Mondjuk Aldiban, Lidlben elvétve találkozom csak ezzel a jelenséggel.

2021. szept. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Aki ott dolgozik, az valószínűleg jobban képben van, mi merre van, vagy van-e náluk x termék, mint egy vásárló, tehát az adott áruházzal kapcsolatban tájékozottabb. Ennek semmi köze ahhoz, hogy "magasabb szinten lennének" bárkinél is. Ahogy nem is írtam ilyet. Attól függetlenül, hogy adott vásárló és adott árufeltöltő mennyire hülye egymáshoz képest, attól még a vásárlók közül igenis sok a síkhülye, amikor pl. nekiáll panaszkodni egy árufeltöltőnek, hogy miért nincs az üzletben x termék, vagy miért nem találja a tejet az üdítőitalok között.

"ha lenne eszük, normális végzettségük, nem dolgoznának árufeltöltőként" - ez a kedvenc EQ nuku érvem! Igen, sokan közülük nem lennének alkalmasak magasabb szellemi kvalitásokat igénylő munkákra, de ha mindenki IQ fighter lenne, ki végezné el a takarítói, kukás, árufeltöltő munkákat? Lehet, hogy ezeknek a munkáknak az elvégzése szellemileg faék egyszerűségű, de fizikailag és lelkileg viszont roppant megterhelő - és ezért az ezeket a munkákat elvégző embereknek is járna egy alapvető megbecsülés! Mert ő tönkre fog menni benne fizikailag és lélekölő amit csinál, másoknak viszont megmarad a kényelmes élete! És ha már alapból egy rendkívül mostoha munkát végez valaki, akkor az lenne a minimum, hogy ezt a munkaadók is megbecsülik, pl. magasabb fizetéssel, emberibb munkakörülményekkel. És mivel ezt nem kapják meg az árufeltöltők, ezért "idegbetegek"!

2021. szept. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!