Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy magába forduló férfibe...

DIADIA2 kérdése:

Egy magába forduló férfibe szerettem bele, aki megfogott a saját egyszerűségével, a nyugodt énjével, és a gyönyörü szemeivel. Én teljes mértékben az ellentéte vagyok. Rák a horoszkopom, az ővé meg Bak. Én nagyon érzelmes vagyok. ?

Figyelt kérdés
Két külömbőző személységű ember közt miért nem müködhet a szerelem?

2017. ápr. 11. 21:08
 1/8 anonim válasza:
75%
Érzem, hogy csökken az intelligenciám ezt a "kérdést" olvasva. :(
2017. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
78%

Leírtál 3 mondatod, és két kérdést, teljesen összefüggés-

telenül. Milyen válaszokra számítasz?

2017. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
58%
Mert az ostoba horoszkópoktól függ az életed. Majd ha rájössz, hogy az életetekért Ti vagytok felelősek és kész vagy önálló életet élni, ilyen probléma nem fog többé fenyegetni.
2017. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
71%
Két gyökeresen különböző személyiség szerintem hosszú távon nem működik. Tapasztalat. Hirtelen fellángolásból lehet megy egy darabig mert igyekszel alkalmazkodni és remélhetőleg a partner is és lesz pár boldog pillanatotok de előbb utóbb előjönnek az ellentétek aztán már csak erőltetés lesz belőle. Több éve már ennek amikor évekig erőltettem egy ilyen kapcsolatot reméltem, hogy hátha jobbra fordul de nem és utólag nagyon bántam főleg az időveszteséget.
2017. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
41%
Mi köze a szerelemnek a csillagjegyekhez? Mellesleg én is Bak vagyok és valamelyest introvertált, de semmi köze ennek ahhoz, hogy milyen a kapcsolatotok.
2017. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szergej55 válasza:
27%
A válasz 287,33.
2017. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Ezzel a hülyeséggel menj az ezotéria fórumra. És amíg ostoba babonák alapján skatulyázod be az embereket és nem tanulod meg, hogy valódi értékeik alapján ítéld meg őket, inkább tartózkodj a párkereséstől.
2017. ápr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bak és a Rák összeillik. Valóban egymás ellentétei, de tökéletesen kiegészítik egymást, nézz utána.
2017. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!