Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, hogy rosszul érzem...

Normális, hogy rosszul érzem magam mikor megyek dolgozni és a cicámat otthon hagyom?

Figyelt kérdés

Szeptemberben fogadtunk örökbe két kiscicát. Akkor 5 hetesek voltak, az anyukájuk és a tesóik meghaltak, őket találták csak meg élve az előző gazdik. Kézből cumiztatták őket, aztán 5 hetesen jöttek hozzánk.

Én otthon voltam velük munkanélküliként másfél hónapig, minden percemet velük töltöttem. Viszont október közepe óta elkezdtem dolgozni és olyan, mintha elválasztottak volna a gyerekeimtől :D nagyon bűntudatom van minden reggel, mikor indulok, pedig tudom, hogy ketten vannak és eljátszanak / alszanak amíg én oda vagyok.


Nyugtassatok meg, hogy másnál is volt már ilyen...


2020. nov. 10. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Március óta home office vagyok, totál osszegyogyultam a macskámmal. Munkát fogok váltani hamarosan, ahol nincs homeoff, elképzelni se tudom mi lesz az én pillecukrommal...:D

Nyugi mashol is van ilyen. :) Szerintem a cicákat nem hatja meg, főleg, ha ketten vannak.

2020. nov. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szívem beleszakad mikor indulok, zárom be az ajtót és látom ahogy szaladnak oda és nézik ahogy elmegyek... pedig szinte biztos vagyok benne, hogy abból a 8 órából ők 6ot átalszanak amíg dolgozok :D de akkor is rossz érzés, imádtam velük otthon lenni, ők is nagyon anyásak lettek, folyamatosan a mellkasomon aludtak
2020. nov. 10. 08:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egyedül van a macska, hiányolja a gazdáját. Vannak róla videók, hogy mit csinál a macska, miután együl hagyják a házban. Ha ketten vannak, az jobb ebből a szempontból, nem lesznek annyira magányosak (bár biztos, hogy hiányolni fognak úgy is, főleg ha kiskoruktól te gondozod őket).
2020. nov. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egyedül élek a cicámmal és mindég rossz érzés fog el, ha elmegyek dolgozni. Ráadásul sok 12-es műszakom van és havonta 3-4 alkalommal 24 is befigyel néha az ablakon...


Én is tudom, hogy java részét átalussza, de egyedül csórikámat sajnálom. Amíg édesanyámmal éltem vagy volt barátnőm ez nem volt gond, eljátszottak vele, de most "apának" fáj a szíve minden reggel amikor elmegy. 😊😔


tl;dr: Szerintem normális! :)

2020. nov. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megszokod te is és ők is (ők könnyebben). A cicák elvannak egyedül is, ketten meg főleg. Ne aggódj, semmi okod rá. Más is dolgozni jár, az állatok ehhez hamar és könnyen alkalmazkodnak.
2020. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, átalussza az egészet:D
2020. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!