Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek hogy ne fázzon kint?

Mit tegyek hogy ne fázzon kint?

Figyelt kérdés

Kb.egy féléves kiscicáról van szó, sima házi keverék.

Kint van és van neki egy kosara abba pedig 3 pléd és ennyi.

Most karton dobozt akarunk hozni abba pedig szénát.

Ez elég lesz? Fázni fog? Ha igen akkor mibe "helyezzük" el télire?


2020. nov. 10. 19:26
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
A kutya maradékát kapja, odaadni próbáltuk nem kell senkinek, és egyébként csak ideszokott cica.
2020. nov. 10. 20:23
 12/28 anonim ***** válasza:
57%
Face csoportokban osszatok hogy elvihető , fedett helyen legyen a kosara de a dobozba legyen sok szalma száraz falevel , vagy hungarocel és pléd , oda bemászik ...
2020. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
70%

A kutya maradéka?

Tudjátok mi kell egy macskának? Főleg egy fejlődésben lévőnek?

Azonnal keressetek neki gazdát mert az az állat szenved és soha többet ne vegyétek magatokhoz macskát

2020. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
60%
Kutyák létszámát is csökkentsétek . Jobb ha kevesebb van de minőségi tartásban .
2020. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
44%
Macskák stapabíróak, keverék kinti cica megszokja. Engem lebactak itt a karton doboz+széna kombó miatt.
2020. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

A kutyák jól vannak tartva, ivartalanítva vannak, tápot esznek, oltás chip stb.

Egyébként leírtam hogy próbáltunk gazdit keresni!

2020. nov. 10. 20:35
 17/28 A kérdező kommentje:

Én beakartam hozni, mondtam hogy fizetem az oltast felszerelest ivartalanítast.

De azt mondta hogy igy is tul sok allat van a házba

2020. nov. 10. 20:38
 18/28 anonim ***** válasza:
40%
Szélvédett, kevésbé nyírkos helyen egy doboz, benne szalma/ruha darab van nálunk én írtam a 16-ost. 2 hónapja tettem fel a kérdést itt, hogy elég e neki ez a ház. Olyan oltást kaptam, mint még sosem. Megcsináltam kb fél cm karton, rá egy lábtörlő és belül egy pamut pizsama. Annyira bemelegíti a cica, h langyos a ház fala is kb. Természetesen nem nagy ajtót vágtam rá és azon belül is van egy kanyar, ahol a macska elfér de a hideg nem közvetlenül befele jön az ajtaján a doboznak. Igaz a teraszon van, ami nyitott nagyjából, de egész este bent alszik a macska. Napközben meg felalá mászkál kint, nem szoba cica és sokkal boldogabnak látom őt egésznap kint, mint egyes macskákat. Illetve még megköveznek itt ha whiskast is adsz a macskádnak, a cba-s macskaeledel meg akasztófa vagy golyó általi halál. Kb az az érzésem, h nem láttak még falun macskát. Nem véletlen van 9 életük.
2020. nov. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
40%
Milyen kutyák?
2020. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
34%
Fontos, hogy a "háza" ne ázzon be, legyen olyan a tér amit a testhöjével be tud füteni, legyen annyi rongy, takaro, hogy mindig be tudjon kuckozni. Ha ez megvan akkor már csak etetni kell és kész a boldog macska. Ne hallgass azokra akik szerint a lakásba bezárt macskának van jo dolga.
2020. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!